Kamil Glik

i

Autor: Cyfra Sport Kamil Glik

Będzie powrót?

Kamil Glik wróci do reprezentacji? Chce go tam znany ekspert, Probierz wysłucha jego słów?

2024-02-12 14:31

Będziemy świadkami powrotu Kamila Glika do reprezentacji Polski? Mimo że doświadczony obrońca od dłuższego pozostaje poza kadrą narodową, tak jeden z ekspertów chciałby jego powrotu. Czy Michał Probierz wsłucha się w te słowa i postawi na byłego gracza Monaco i Torino?

Kamil Glik ponownie w reprezentacji Polski? Jasne stanowisko znanego eksperta, nie ma wątpliwości

Glik jest bez wątpienia przez lata pozostawał jedną z ikon reprezentacji Polski, jednak od dłuższego czasu nie jest powoływany do kadry. Na doświadczonego gracza, który występuje obecnie w Cracovii nie postawił jeszcze Michał Probierz, który już niebawem będzie kompletował skład drużyny, która w barażach powalczy o awans do mistrzostw Europy w Niemczech. Zdaniem Romana Kołtonia, piłkarz powinien dostać swoją szansę.

QUIZ. Przed wami Kamil Glik, gwiazda reprezentacji Polski. Co trzeba wiedzieć o liderze obrony polskiej kadry?

Pytanie 1 z 10
Który trener nie zabrał Kamila Glika na EURO 2012?

- Ciągle świta mi myśl o Kamilu Gliku. Być może jest ona szalona, ale w meczu z Legią widziałem go w takiej formie, że nie bałbym się go wystawić na Walijczyków czy Finów - nie mówiąc o Estończykach (...)  W spotkaniu z Legią był - obok Benjamina Kallmana (strzelec dwóch goli - przyp. red.) - najlepszy na placu. Wiem, że jest kontuzjowany, ale podobno ma zaraz wrócić. Jeżeli zagra na dobrym poziomie w czterech meczach Ekstraklasy, nie wykluczałbym jego powołania - mówi Kołtoń w rozmowie z kanałem "meczyki.pl".

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze