Kamil Grosicki określił się w sprawie gry w kadrze. Ważne informacje dla Sousy, wszystko jasne

2021-12-24 10:11
Kamil Grosicki
Autor: Cyfra Sport Kamil Grosicki

Od powrotu Kamila Grosickiego do PKO Bank Polski Ekstraklasy upłynęło już kilka miesięcy. Skrzydłowy zamierza odbudować się w barwach Pogoni Szczecin i pokazać, że wciąż stać go na dobrą grę. A czy zawodnik w dalszym ciągu ma nadzieję na kolejne występy w reprezentacji Polski? "Grosik" postanowił jasno określić się w tej kwestii.

Przez lata Kamil Grosicki zdobywał doświadczenia na międzynarodowych arenach, występując m.in. w Turcji, Francji czy Anglii. W ostatnim czasie w Premier League ani na jej zapleczu nie sżło mu już jednak tak, jakby sobie życzył. W efekcie postanowił przeprowadzić się do Polski, a konkretnie do Pogoni Szczecin. Skrzydłowy występował już w tej ekipie startując do dorosłego futbolu. Teraz pragnie, aby historia zatoczyła koło, a w jego przygodzie z futbolem nadeszło pełne odbudowanie.

ZOBACZ TEŻ: Dariusz Mioduski drży o swoje życie! Właściciel Legii nie miał wyjścia, musiał podjąć zdecydowane kroki

A czy Grosicki wciąż wierzy w występy w reprezentacji Polski? Piłkarz postanowił w tym temacie jasno się określić na łamach "Przeglądu Sportowego". - Wierzę, że jeśli będę w wysokiej formie, selekcjoner to dostrzeże. Ja z reprezentacji nie zrezygnowałem, jak będę w dobrej formie, to czemu mam do niej nie wrócić? Powróciła mi radość z gry w piłkę. Lubię być na świeczniku, dobrze się czuję, kiedy jestem w dobrej formie i sporo się o mnie mówi. Wiem, o co walczymy, to mnie nakręca - skwitował "Ggrosik".

Sonda
Czy Kamil Grosicki powinien wrócić do reprezentacji?

I dodał: - Nie, nie było żadnego kontaktu. Na razie o tym nie myślę. Kadra gra do dopiero w marcu, do tego momentu jest dużo czasu, liga zaczyna się na początku lutego, można się pokazać z dobrej strony.

Najbliższe miesiące pokażą, czy Kamil Grosicki faktycznie może jeszcze decydować o obliczu reprezentacji Polski. Póki co skrzydłowego czeka kilkanaście dni urlopu, a następnie oddanie się styczniowym przygotowaniom do wznowienia gry w PKO Bank Polski Ekstraklasie.

Restauracja Roberta Lewandowskiego będzie sprzedawać Misie Rysie, żeby powstał "Ryśkowy szpital"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze