Kamil Grosicki znowu ostro namiesza!? Szykuje się poważny TRANSFER

2020-10-16 14:29 ŁOLI
Kamil Grosicki
Autor: Cyfrasport Kamil Grosicki

Pomimo tego, że okno transferowe zostało zamknięte na początku października, to kluby na Wyspach Brytyjskich w dalszym ciągu mogą przeprowadzać transakcje pomiędzy poszczególnymi ligami - taka możliwość wygaśnie dopiero dziś o godz. 18:00 czasu polskiego. I to bardzo wiadomość dla Kamila Grosickiego, który nie przebił się do pierwszego składu WBA, które występuje w tym sezonie w Premier League. Polakiem zainteresowany jest klub z zaplecza tamtejszej ekstralasy.

Kamil Grosicki dobrze znany jest ze swoich transferów na ostatnią chwilę i jeśli ktoś myślał, że podczas tego okienka transferowego będzie inaczej, to grubo się pomylił. Skrzydłowemu reprezentacji Polski nie przeszkodził nawet fakt, że okienko w większości lig skończyło się 5 października. Kluby na Wyspach Brytyjskich jednak wciąż mogą dokonywać transakcji do dziś, 16 października, do godziny 18:00 polskiego czasu. "Grosik" ma więc jeszcze kilka godzin, aby sfinalizować transfer. Chętny na jego usługi ma być klub z Championship, Nottingham Forest, z którym Grosicki rywalizować w poprzednim sezonie o awans do Premier League. Informacje te podały lokalne media z Birmingham, natomiast po polskiej stronie potwierdził je Tomasz Włodarczyk.

Tomasz Komenda weźmie udział w zgrupowaniu reprezentacji Polski! Zbije piątkę z Lewandowskim!

Transfer do ekipy z zaplecza Premier League może się okazać dla Grosickiego zbawienny. Po całkiem udanej poprzedniej kampanii, podczas której rozegrał dla West Bromwich Albion 14 spotkań, w czasie strzelił tylko jedną bramkę i zanotował trzy asysty, obecnie nie jest raczej ulubieńcem trenera Slavena Bilica podczas ustalania składu. W tym sezonie skrzydłowy zagrał tylko 55 minut - w meczu Carabao Cup przeciwko czwartoligowemu Harrogate.

Mateusz Klich dla "SE" o Lewandowskim. Zwraca uwagę na BLISKOŚĆ na boisku [WYWIAD]

Notowania Grosickiego, a co za tym idzie szanse na wyprowadzkę z The Hawthorns wzrosły po kapitalnym meczu skrzydłowego przeciwko Finlandii, w czasie którego strzelił aż trzy bramki. 

Najnowsze