Kiedy losowanie baraży el. MŚ 2022? El. MŚ 2022: Baraże KIEDY LOSOWANIE? Kiedy Polska pozna rywala w barażach do Kataru?

2021-11-16 20:44

Kiedy losowanie baraży el. MŚ 2022? El. MŚ 2022: Baraże KIEDY LOSOWANIE? Kiedy Polska pozna rywala w barażach do Kataru? Reprezentacja Polski zakończyła rywalizację na drugim miejscu swojej grupy w walce o awans na mistrzostwa świata w Katarze. A to oznacza, że bilet na mundial będzie musiała wywalczyć poprzez baraże. BARAŻE MŚ 2022 - KIEDY LOSOWANIE?

BARAŻE MŚ 2022 - KIEDY LOSOWANIE?

Reprezentacja Polski w swojej grupie eliminacyjnej w walce o mundial w Katarze zdołała wyprzedzić San Marino, Andorę, Węgry oraz Albanię, okazała się natomiast słabsza od Anglii. W efekcie zajęła drugą lokatę i bitwę o bilet na mistrzostwa świata stoczy w barażach. Z jednej strony taki scenariusz można było zakładać już przed startem kwalifikacji, z drugiej jednak niektórzy z pewnością odczuwają pewien rodzaj niedosytu. Wszystko z uwagi na fakt, że z Węgrami udało się zainkasować raptem punkt w dwumeczu, a i w spotkaniu z Anglią na Wembley długo mogło się wydawać, że Polacy jednak pokuszą się o jakąś zdobycz punktową. Tak się jednak nie stało i teraz będą musieli sobie radzić w dwuetapowych barażach, których pary wkrótce zostaną rozlosowane.

PARY BARAŻOWE MŚ 2022

Losowanie par barażowych w walce o awans na mistrzostwa świata 2022 w Katarze zaplanowano na piątek, 26 listopada o godzinie 17:00 w Zurychu. Pierwsze spotkania zaplanowano na 24-25 marca, decydujące pojedynki zaś na 28-29 marca. W obu przypadkach zadecyduje tylko jedna potyczka, nie będą rozgrywane rewanże.

Jan Tomaszewski bezlitośnie uderza w Lewandowskiego i Sousę. Wytacza potwornie ciężkie działa
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze