KIEDY losowanie baraży MŚ? Losowanie baraży GODZINA, DATA. Losowanie baraży do MŚ KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE?

2021-11-25 12:56
Reprezentacja Polski
Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski

KIEDY losowanie baraży MŚ? Losowanie baraży GODZINA, DATA. Losowanie baraży do MŚ KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE? To może być jeden z najważniejszych dni dla reprezentacji Polski w ostatnim czasie. Biało-czerwoni w marcu będą kontynuowali walkę o mistrzostwa świata, a już niebawem poznają pierwszego rywala, którego będą musieli pokonać, aby marzyć o mundialu. Losowanie baraży będzie niebywale istotnym wydarzeniem. KIEDY losowanie baraży MŚ? Losowanie baraży GODZINA, DATA. Losowanie baraży do MŚ KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE?

KIEDY losowanie baraży MŚ? Losowanie baraży GODZINA, DATA

Po wylosowaniu grup eliminacji do mistrzostw świata stało się jasnym, że reprezentacja Polski nie będzie głównym faworytem do zwycięstwa w grupie, a co za tym idzie, wywalczenia awansu do mistrzostw świata. To zarezerwowane było dla Anglii. Przewidywania sprawdziły się, bowiem Synowie Albionu są już pewni wyjazdu na mundial. Polacy natomiast zrealizowali swój cel, jakim było uplasowanie się za Anglikami i przedłużenie nadziei na awans. Biało-czerwoni jeszcze przed ostatnim spotkaniem w eliminacjach mieli pewność, że znajdą się w barażach. Mieli nawet szansę, aby w losowaniu być drużyną rozstawioną, ale wszystko zaprzepaścili przez fatalny występ z Węgrami. Na PGE Narodowym to zespół gości okazał się lepszy i wygrał 2:1, a w innych spotkaniach padły niekorzystne wyniki dla biało-czerwonych, którzy nie będą rozstawieni. A wiąże się to z możliwością trafienia na bardzo silnego rywala w półfinale baraży.

Losowanie baraży do MŚ KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE? KIEDY losowanie baraży MŚ

Dwie najgorsze opcje to Portugalia i Włochy. Obie te drużyny dość niespodziewanie znalazły się w barażach, zawodząc w ostatnich meczach grupowych. Nieco "lepszymi" opcjami wydają się być m.in. Szkocja, Walia, czy Rosja. Pewne jest jedno, pierwszy mecz barażowy Polacy zagrają na wyjeździe. A jeśli przebrną przez półfinał, o gospodarzu decydującego spotkania zadecyduje losowanie. Baraże odbędą się na zasadach turnieju.

KIEDY losowanie baraży do MŚ? Losowanie baraży do mistrzostw świata odbędzie w piątek o godzinie 17:00. Transmisję z ceremonii losowania przeprowadzi TVP Sport. Relacja z tego wydarzenia na żywo w internecie dostępna będzie natomiast na portalu sport.se.pl! Zapraszamy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze