Wypadek reprezentacji Bułgarii

i

Autor: Screenshot/Visioner

Koszmarny wypadek reprezentacji Bułgarii! Jeden z piłkarzy musiał natychmiast trafić do szpitala

2022-06-11 18:53

Do tragicznego zdarzenia doszło w Tbilisi, piłkarze reprezentacji Bułgarii jechali dwoma autobusami z lotniska do hotelu. Wówczas jeden z kierowców stracił panowanie nad pojazdem i doszło do zderzenia z drugim autokarem. Najbardziej poszkodowanym został Todor Nedelew, który od razu trafił do szpitala. Pomocnik przeszedł 2-godzinną operację.

Reprezentacja Bułgarii nie będzie dobrze wspominać wyjazdu do Tbilisi. Podczas podróży z lotniska do hotelu przed meczem z Gruzją autobusy z bułgarskimi piłkarzami miały wypadek. Zdaniem kanału "Mtavari Arkhi" kierowca jednego pojazdu stracił panowanie i doszło do zderzenia z drugim autokarem. Najbardziej ucierpiał Todor Nedelew, który z urazem głowy od razu musiał zostać przetransportowany do szpitala, gdzie przeszedł operację. Kawałki szkła wbiły się w głowę bułgarskiego pomocnika.

Kibice przed meczem Holandia - Polska mogą być załamani. Dlaczego Lewandowskiego nie ma w kadrze? Szokujący wybór Michniewicza

O wszystkim opowiedział rzecznik prasowy drużyny w wywiadzie dla kanału telewizyjnego "BTV". - Zgodnie z optymistyczną prognozą będzie mógł dojść do siebie za trzy miesiące - przekazał rzecznik reprezentacji Bułgarii. Ponadto reszta zawodników doznała poważnego szoku psychicznego, mimo to nadal piłkarze przygotowują się do niedzielnego meczu z Gruzją. W sprawie wypadku jest prowadzone dochodzenie.

Zmasakrowana twarz bohatera GROMDA 9! Pokazał się pierwszy raz po walce. Makabryczne ZDJĘCIE

Sonda
Kto jest najlepszym polskim piłkarzem w historii?
Tomaszewski po Belgia-Polska: Nie mamy drużyny
Najnowsze