Fernando Santos

i

Autor: Cyfra Sport Fernando Santos

koniec santosa

Krótki QUIZ po króciutkiej przygodzie Santosa w reprezentacji Polski. Ile zapamiętałeś z jego przygody?

2023-09-13 17:28

Przygoda Fernando Santosa w reprezentacji Polski nie trwała przesadnie długo. Już po zaledwie sześciu meczach i dramatycznych występach biało-czerwonych prezes PZPN Cezary Kulesza zdecydował się zwolnić Portugalczyka. Przez te kilka miesięcy Santos nie miał zbyt wiele czasu, aby zapaść kibicom przesadnie w pamięć w pozytywnym aspekcie, jednak co nieco zapamiętaliśmy z jego kadencji. A Wy? Sprawdźcie się w naszym quizie!

Kibice reprezentacji Polski z pewnością nie będą z sentymentem wspominać Fernando Santosa. Portugalski szkoleniowiec poprowadził naszą reprezentację w zaledwie kilku spotkaniach, a styl gry biało-czerwonych sprawił, że ci doznali kilku kompromitujących porażek oraz znacznie utrudnili sobie awans na przyszłoroczne mistrzostwa Europy, które odbywać się będą w Niemczech. Pomimo tego, Portugalczyk zapisał się w historii polskiej piłki, chociaż nie w rozdziale z pozytywami. Ile z jego "dokonań" pamiętacie? 

Fernando Santos zwolniony! Króciutka kadencja w reprezentacji Polski zakończona, ile pamiętasz z jego przygody?

Po mniejszych lub większych sukcesach reprezentacji Polski w ostatnich latach oraz przyzwyczajeniu się kibiców do pewnego poziomu, jakie można oczekiwać od kadry biało-czerwonych, kadencja Fernando Santosa była niczym kubeł zimnej wody i zakończyła się zdecydowanie szybciej, niż można się było spodziewać. Sprawdźcie, ile zapamiętaliście z tej krótkiej przygody Portugalczyka w naszym kraju, biorąc udział w naszym quizie poniżej!

QUIZ: Ile pamiętasz z krótkiej kadencji Fernando Santosa?

Pytanie 1 z 10
Fernando Santos zastąpił na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski
Najnowsze