Krychowiak zarobił fortunę na butach. Wiemy, jaka to kwota

2021-10-23 5:50
Grzegorz Krychowiak
Autor: Materiały prasowe/Kazar x Balamonte

W jakiejkolwiek stylizacji się nie pojawi, Grzegorz Krychowiak (31 l.) zawsze wygląda jak milion dolarów. Nic więc dziwnego, że największe modowe marki walczą o to, by z nim współpracować. Największy strojniś piłkarskiej reprezentacji Polski dostał ostatnio propozycję nie do odrzucenia. Piłkarz zaprojektował własną kolekcję butów za ogromne pieniądze. Zobaczcie na jaką kwotę opiewa kontrakt.

Grzegorz Krychowiak to wielki fan mody. Piłkarz ma nawet swoją markę odzieżową, a trzy lata temu otworzył w Warszawie butik z garniturami. Teraz po raz kolejny połączył swoją pasję do mody z biznesem. Sportowiec stworzył kolekcję butów KAZAR X BALAMONTE. Jak dowiedział się "Super Express" prace nad nią trwały kilka miesięcy. - Podjęliśmy wyzwanie połączenia modowego wyczucia i zamiłowania do trendów Grzegorza Krychowiaka z wygodą i komfortem użytkowania, do jakiego przyzwyczajony jest wymagający klient marki Kazar. Ostatecznie powstała unikatowa kolekcja dedykowana mężczyznom, którzy cenią klasyczne fasony i uniwersalizm, ale jednocześnie tym, którzy decydują się iść za trendami i wyrażać siebie poprzez ubiór - powiedział Grzegorz Filipek, dyrektor kolekcji męskiej w marce Kazar.

Jak udało nam się ustalić, Krychowiak nie zastanawiał się zbyt długo nad podjęciem współpracy. Przede wszystkim dlatego, że była to dla niego dobra zabawa i spełnienie marzenia, a po drugie, dostał za to aż milion złotych.

Zobacz: Na jaw wyszła prawda o Grzegorzu Krychowiaku. Brutalne słowa, szefowie Polaka nie gryźli się w język

Ulubione piosenki polskich piłkarzy. Tego słucha Milik, Krychowiak i Lewandowski!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze