KULISY ślubu Krychowiaka! Celia paradowała z efektownym DEKOLTEM [ZDJĘCIA]

2019-12-25 17:44 MD
Ślub Grzegorza Krychowiaka i Celii Jaunat
Autor: Instagram / celiajaunat Ślub Grzegorza Krychowiaka i Celii Jaunat

W Wigilię wyjątkową nowiną ze swoimi fanami podzielił się pomocnik reprezentacji Polski, Grzegorz Krychowiak. Piłkarz po wielu latach związku poślubił swoją piękną ukochaną, Celię Jaunat. Francuzka podzieliła się teraz kolejnymi zdjęciami z uroczystości zaślubin. Zobaczcie, jak wyglądali państwo młodzi w najważniejszym dniu ich życia!

Jak napisał sam piłkarz na swoich kontach w mediach społecznościowych, tegoroczne Boże Narodzenie było dla niego wyjątkowe. Przede wszystkim z jednego powodu - poślubił miłość swojego życia, piękną modelkę Celię. Para już w poprzednich latach mówiła, że nie chce wyprawiać hucznego przyjęcia i jeśli zdecyduje się sformalizować swój związek, to pokusi się raczej o skromną ceremonię w jakimś uroczym miejscu.

Jak powiedzieli, tak zrobili. Para powiedziała sobie "tak" na Półwyspie Arabskim, w Omanie.

Teraz świeżo upieczeni małżonkowie chwalą się kolejnymi zdjęciami z ceremonii. Jak możemy zauważyć, Celia wystąpiła na swoim ślubie w jasnym stroju i mocno podkreśliła swój dekolt. Piłkarz postawił natomiast na ciemniejszą stylizację i garnitur ze swojego własnego butiku - Balamonte.

Przed Grzegorzem i jego ukochaną jeszcze trochę czasu, aby cieszyć się radością związaną ze wstąpieniem w związek małżeński. Lokomotiw Moskwa, którego zawodnikiem jest reprezentant Polski, powróci do gry po przerwie zimowej dopiero 1 marca. Rywalem ekipy ze stolicy Rosji będzie Zenit Petersburg.

Najnowsze