Wojciech Łazarek

i

Autor: Marek Zieliński/Super Express

Zdaniem legendy

Legendarny Wojciech Łazarek zabrał głos w sprawie nowego selekcjonera. Ważne słowa nestora, "on to opanuje"

2023-09-19 17:00

Wojciech Łazarek to legenda polskiej piłki. W latach 1986-1989 był selekcjonerem reprezentacji Polski. Dziś ma 86 lat i jest na zasłużonej emeryturze, ale wciąż z zainteresowaniem przygląda się polskiej piłce. Jak przyznaje, ciężko patrzyło mu się na "popisy" reprezentacji Polski w ostatnim czasie, ale wierzy, że z nowym selekcjonerem kadra pójdzie do przodu. Z którym selekcjonerem?

Reprezentacja Polski to w ostatnim czasie zespół, który coraz częściej powoduje wściekłość kibiców. Fani z utęsknieniem czekają na nowego selekcjonera, który ugasi pożar. Procesowi poszukiwania selekcjonera bacznie przygląda się legendarny trener Wojciech Łazarek, który choć nie wskazuje konkretnego nazwiska, to zdecydowanie optuje za opcją polską.

- Jestem przekonany, ze kierownictwo Polskiego Związku Piłki Nożnej po wnikliwej analizie dokona właściwego wyboru nowego selekcjonera reprezentacji. Zdecydowanie jestem zdania, że każdy z tej trójki będzie dobrym wyborem. Przede wszystkim chciałbym Polaka na tym stanowisku. Polski trener to opanuje, zna tajniki i piłki ligowej i całej kadry. Wierzę, że po wyborze nowego selekcjonera atmosfera wokół reprezentacji diametralnie się zmieni. Przyznaję, że ciężko mi się patrzyło na grę reprezentacji, ale jestem przekonany, że teraz, z nowym selekcjonerem, będzie zdecydowanie lepiej - mówi "Super Expressowi" Wojciech Łazarek.

Grzegorz Lato zapytany o nowego selekcjonera. W odpowiedzi przywalił Beenhakkerowi, złe wspomnienia

Jan Tomaszewski ostro o Lewandowskim!

QUIZ. Czy naprawdę wiesz wszystko o rodzinie Lewandowskich? W tym quizie schody zaczynają się od 7 pytania!

Pytanie 1 z 10
Jak ma na imię mama Roberta Lewandowskiego?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze