Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Ten moment się zbliża?

Lewandowski niebawem odejdzie z kadry?! Wymowne słowa członka reprezentacji. Coraz większa niepewność

2023-12-06 8:48

Coraz częściej można usłyszeć pytania i rozterki dotyczące przyszłości Roberta Lewandowskiego w reprezentacji Polski. Nie jest żadną tajemnicą, że napastnik jest już bliżej niż dalej zakończenia swojej bogatej kariery i fani zastanawiają się, kiedy odejdzie z kadry. Głos w tej sprawie zabrał asystent Michała Probierza, Sebastian Mila. Były piłkarz użył jednego stwierdzenia, które może nieco zastanawiać.

Wielu piłkarzy w wieku Roberta Lewandowskiego nie decyduje się już na występy w reprezentacji i skupia się wyłącznie na grze dla klubów. Brak wyjazdów na zgrupowanie pozwala zaoszczędzić wiele sił i trudno się dziwić, że zawodnicy u schyłku swoich karier decydują się na taki krok. Dlatego pytania o przyszłość kapitana pojawiają się coraz częściej. Zwłaszcza, że występ biało-czerwonych na Euro 2024 nie jest pewny, a mundial w 2026 roku wydaje się w przypadku Lewandowskiego sprawą bardzo odległą.

Nowe wieści ws. sądowego sporu Lewandowskiego z Kucharskim. Eksperci różnią się w opiniach

Sonda
Czy Robert Lewandowski dalej powinien być kapitanem reprezentacji Polski?

Lewandowski odejdzie z reprezentacji? Pojawił się głos z kadry

Wielu fanów zastanawia się, czy jeśli Polacy nie zdołają przebrnąć baraży o mistrzostwa Europy, to czy wówczas Lewandowski odejdzie z reprezentacji. Zapytany o to został Sebastian Mila, asystent Michała Probierza. - Odkładamy ten moment. Oby Robert grał jak najdłużej, bo zawsze daje nam wiele emocji i dumy - powiedział trener w rozmowie z radiową Jedynką.

Cezary Kulesza i PZPN wdeptani w ziemię przez Jana Tomaszewskiego! Padły słowa ostre jak maczeta

- Zawsze chcemy, by zdobywał mnóstwo bramek i zdobywał koronę króla strzelców, ale na samym końcu będziemy za nim tęsknić - dodał. - Nie boję się o Roberta. Doskonale go znam jako kolegę z drużyny, a także jako piłkarza. To jest najlepszy zawodnik w historii reprezentacji Polski. Na pewno będzie dobrze przygotowany do meczów barażowych, jest niesamowicie ważną postacią tej drużyny - ocenił Mila.

Kibic reprezentacji wyjaśnia kadrę i Lewandowskiego
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze