Baraże MŚ 2022: Cezary Kulesza zdradził nastroje w zespole! Ważne słowa prezesa PZPN

2021-11-26 17:46
Paulo Sousa, Cezary Kulesza, Robert Lewandowski
Autor: Sebastian Wielechowski, Paweł jaskółka, Marek Zieliński/SE

Losowanie baraży mistrzostw świata w Katarze za nami. Biało-czerwoni zagrają w marcu o wyjazd na mundial z Rosją, a potem w przypadku wygranej z lepszym z pary Szwecja - Czechy. Tuż po wylosowaniu ekipy "Sbornej", prezes PZPN Cezary Kulesza opublikował na Twitterze post, w którym zdradził nastroje w zespole. To bardzo ważne słowa, które napawają optymizmem!

Polska - Rosja - to będzie "biało-czerwony" półfinał w barażach do mistrzostw świata w Katarze. Podopieczni Paulo Sousy zmierzą się z kadrą "Sbornej" na wyjeździe, a w przypadku zwycięstwa zagramy u siebie z lepszym z pary Szwecja - Czechy. Losowania na żywo nie oglądał Paulo Sousa, który przechodził ważny zabieg, ale z pewnością będzie zadowolony. Na szczęście udało się uniknąć gry z Portugalią lub Włochami, którzy zapewne między sobą rozstrzygną losy wyjazdu do Kataru. Głos w sprawie walki o Katar zabrał prezes PZPN, Cezary Kulesza. Jego słowa napawają optymizmem.

Losowanie baraży: Szok tuż przed ceremonią! W TVP ujawnili, że Sousa... nie obejrzy losowania. Dlaczego?

Baraże MŚ 2022: Ważne stanowisko prezesa PZPN

Biało-czerwoni przegrali z Węgrami i pechowo stracili rozstawienie. Niestety, ostatnie mecze w eliminacjach nie pomogły i przez to wypadliśmy z czołowej szóstki ekip, które zajęły drugie miejsca. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej zdradził na Twitterze, jaka atmosfera panuje w zespole.

- Trafiliśmy na mocnych rywali, ale będących na pewno w naszym zasięgu. Wierzę w zespół, ich umiejętności i charakter. Po ostatnim meczu wszyscy czujemy sportową złość. Zrobię wszystko, by pomóc sztabowi i zawodnikom w jak najlepszym przygotowaniu do baraży. Walczymy - napisał na Twitterze Kulesza. Słowa o "sportowej złości" dają szansę na to, by powalczyć z Rosją, a następnie lepszym z pary Szwecja/Czechy.

Lewandowski przeprowadził pilną rozmowę z trenerem. Niemcy o wszystkim donoszą, są szczegóły

Kiedy gra Polska w barażach MŚ 2022? Kiedy mecz Polska - Rosja?

Pierwsze mecze barażowych spotkań zostaną rozegrane w dniach 24-25 marca. Na razie nie wiadomo, którego dnia odbędzie się mecz Polska - Rosja i o jakiej godzinie. Potencjalny finał w dniach 28-29 marca.

Sonda
Polska - Rosja: Kto wygra mecz w barażu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze