Karol Świderski

i

Autor: Cyfra Sport Jak dzisiaj mecz w TVP 15.11 poniedziałek? Kto dzisiaj gra? Z KIM gra Polka mecz dzisiaj 15 listopada

Losowanie Ligi Narodów GDZIE OBEJRZEĆ? Liga Narodów losowanie TRANSMISJA TV STREAM w Internecie

2021-12-16 12:52

Losowanie Ligi Narodów GDZIE OBEJRZEĆ? Liga Narodów losowanie TRANSMISJA TV STREAM w Internecie. Losowanie grup Ligi Narodów GDZIE OGLĄDAĆ? 16.12.2021. Przed nami losowanie grup Ligi Narodów 2022/2023! Na jakich rywali trafi reprezentacja Polski? Już teraz nie ma wątpliwości, że będą z najwyższej półki! Liga Narodów LOSOWANIE gdzie oglądać?

LIGA NARODÓW TRANSMISJA TV

Liga Narodów z pewnością nie cieszy się takim samym poważaniem co mistrzostwa świata czy mistrzostwa Europy, ale już na stałe wpisuje się w obraz europejskiego futbolu. Przed nami trzecia odsłona tego turnieju. W 2019 roku triumfowała Portugalia, w październiku natomiast najlepsza okazała się Francja. Jak będzie teraz? Polska pozostała w najlepszej dywizji A i wiadomo już, że z dwóch pierwszych koszyków z pewnością wylosuje topowych rywali. Spotkania rozegrane zostaną w czerwcu i wrześniu 2022, finały zaplanowano na 2023 rok.

I: Francja, Hiszpania, Włochy, Belgia

II: Portugalia, Holandia, Dania, Niemcy

III: Anglia, Polska, Szwajcaria, Chorwacja

IV: Walia, Austria, Czechy, Węgry

LIGA NARODÓW STREAM W INTERNECIE

Losowanie grup Ligi Narodów 2022/2023 zaplanowano na czwartek, 16 grudnia. Ceremonia rozpocznie się o godzinie 18:00. TRANSMISJA TV NA ŻYWO z losowania Ligi Narodów w TVP Sport, losowanie Ligi Narodów STREAM W INTERNECIE w serwisie "sport.tvp.pl". Portal sport.se.pl przeprowadzi relację na żywo z losowania, zapraszamy!

Mateusz Gamrot przed walką na UFC z Ferreirą: Będą fajerwerki
Najnowsze