Kuba Błaszczykowski, Lukas Podolski

i

Autor: Cyfra Sport Kuba Błaszczykowski, Lukas Podolski

Wymowne słowa

Lukas Podolski wprost wypalił o Błaszczykowskim. Przewija się jedno słowo. Zwrócił na to szczególną uwagę

2023-06-16 14:30

W piątkowy wieczór na PGE Narodowym dojdzie do wyjątkowego wydarzenia. Po wielu wspaniałych latach kariery w biało-czerwonych barwach Jakub Błaszczykowski pożegna się z reprezentacją Polski. Zawodnik pojawi się na placu gry w rywalizacji z Niemcami i oficjalnie rozstanie się z kadrą. Swoje zdanie na temat pożegnania Błaszczykowskiego wyraził Lukas Podolski. Były reprezentant Niemiec nie ma wątpliwości, że jego kolega po fachu zasłużył sobie na taką chwilę.

Jakub Błaszczykowski bez cienia wątpliwości może być zaliczany do grona największych legend reprezentacji Polski. Skrzydłowy przez wiele lat był wiodącą postacią kadry i jej największą gwiazdą. W dodatku nigdy nie odmawiał gry, zawsze dawał z siebie sto procent w koszulce z orzełkiem na piersi i przede wszystkim to sprawiło, że pokochały go tysiące polskich fanów. Czas biegnie jednak nieubłaganie i nadszedł moment rozstania.

Podolski wprost o pożegnaniu Błaszczykowskiego. Piękne słowa o legendzie kadry

Oficjalne pożegnanie Błaszczykowskiego nastąpi w piątkowy wieczór na PGE Narodowym. Wówczas reprezentacja Polski zmierzy się w towarzyskim meczu z Niemcami, a swoje "pięć minut" dostanie właśnie zawodnik Wisły Kraków. Co najważniejsze, Błaszczykowski zagra w tym spotkaniu i podczas opuszczania murawy będzie pożegnany przez kibiców i kolegów z reprezentacji.

W rozmowie z portalem WP SportoweFakty głos na temat całego przedsięwzięcia zabrał Lukas Podolski. Były reprezentant Niemiec nie ukrywał, że jest zadowolony z takiego pożegnania Błaszczykowskiego, bo jego zdaniem piłkarz zasłużył na takie "zejście ze sceny". - Takich ludzi jak on trzeba szanować. A różnie, także w Polsce, z szacunkiem bywa, bo jest dużo zazdrości. Ale jeszcze raz: Kubie należy się szacunek, bo zrobił bardzo wiele dla polskiej piłki. Bardzo dobrze, że PZPN tak to zorganizował, jeszcze z takim przeciwnikiem - powiedział zawodnik Górnika Zabrze.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze