Grzegorz Krychowiak

i

Autor: Cyfra Sport Grzegorz Krychowiak

To będzie szok!

Mama Grzegorza Krychowiaka wyjawiła jego sekret z dzieciństwa. Robił to regularnie, wielu powie, że to obciach!

2023-08-11 19:37

Grzegorz Krychowiak uchodzi dzisiaj nie tylko za solidnego środkowego pomocnika. Wśród kibiców utarło się również, że „Krycha” jest piłkarskim wyznacznikiem świata mody. Zawsze ubrany ze smakiem stanowi wzór do naśladowania dla dżentelmenów. Wydawałoby się, że w jego życiu nie ma miejsca na wielkie szaleństwa. Dzieciństwo było jednak zupełnie inne. To, o czym opowiedziała jego mama, dzisiaj w wielu kręgach uchodzi za niezły obciach!

Grzegorz Krychowiak od jakiegoś czasu nie otrzymuje powołań na zgrupowania reprezentacji Polski. Od kiedy naszą drużynę narodową przejął Portugalczyk Fernando Santos, występujący na Bliskim Wschodzie pomocnik może skupić się wyłącznie na grze w klubie i rozkręcaniu kolejnych biznesów. Niektóre z nich związane są z modą, z którą „Krycha” kojarzony jest przede wszystkim oprócz gry w piłkę. Nie zawsze jednak skupiał się na wyznaczaniu trendów wśród dżentelmenów. Jako dziecko nie zapowiadał się na tak wysublimowanego mężczyznę, a o smaczkach z dzieciństwa w rozmowie z „Super Expressem” przed laty opowiedziała mama sportowca.

Ojciec Grzegorza Krychowiaka ma ogromny żal! Powiedział, co mu leży na sercu. Te słowa dają do myślenia

Krychowiak w dzieciństwie słuchał takiej muzyki

Przede wszystkim interesujący fragment dotyczy upodobań muzycznych młodego Grzegorza Krychowiaka. Dzisiaj słuchanie disco-polo jest dobre na weselach. Na co dzień w wielu kręgach uchodzi za niezbyt dobrze postrzegane, a już z pewnością nie wśród prawdziwych dżentelmenów. Okres dzieciństwa rządzi się swoimi prawami i wygląda na to, że Krychowiak wtedy niespecjalnie przykładał uwagę do takich konwenansów. Jego mama wyznała bowiem, że audycje disco-polo były jednymi z ulubionych syna.

Przypadkiem wyszły na jaw prawdziwe zarobki Roberta Lewandowskiego w Barcelonie! Szokujące. Taką pensję naprawdę ma Polak

Grzegorz Krychowiak czekał na piosenki disco-polo

Dziś już może nie każdy pamięta, ale kilkanaście, lub nawet kilkadziesiąt, lat temu Polacy tłumnie siadali przed telewizorami i czekali na liczne i uwielbiane audycje z muzyką do tańczenia i rytmicznego nucenia. - Zawsze w niedzielę mąż nagrywał na wideo program disco polo. Potem syn lubił sobie to oglądać. Podobnie jak bajki Disneya – powiedziała „Super Expressowi” mama Grzegorza Krychowiaka przed laty, zdradzając nieznany jeszcze wówczas prywatny sekret syna z dzieciństwa.

Najnowsze