Zobacz!

Mama Roberta Lewandowskiego przyłapana z kielichem! Tak raczyła się emocjonalnym rollercoasterem Polski z Chorwacją [ZDJĘCIA]

2024-10-16 8:33

O wtorkowym meczu Polski z Chorwacją w Lidze Narodów jeszcze długo będziemy pamiętać. Biało-Czerwoni po szalonym meczu zremisowali 3:3, choć przegrywali już 3:1. Kibice przeżyli prawdziwą huśtawkę nastrojów, a wśród nich była m.in. mama Roberta Lewandowskiego. Pani Iwona dopingowała syna i jego kolegów prosto z trybun PGE Narodowego w Warszawie. Raczyła się jednak nie tylko meczem. Zobacz zdjęcia mamy Lewandowskiego z kielichem.

Mama Roberta Lewandowskiego jak wszyscy inni kibice mogła zdziwić się wyjściowym składem reprezentacji Polski. Niespodziewanie zabrakło w nim jej syna i kapitana drużyny. Selekcjoner Michał Probierz tłumaczył się drobnym urazem napastnika FC Barcelony, ale w trakcie meczu i tak postanowił skorzystać z jego usług. Lewandowski wszedł na boisko w 62. minucie. W tym momencie Polska wciąż przegrywała z Chorwacją 3:2 po szalonej pierwszej połowie, którą zaczęła od szybkiego prowadzenia, by następnie w ciągu 7 minut stracić trzy gole, a tuż przed przerwą złapać kontakt. Ogromne emocje udzieliły się z pewnością wszystkim kibicom - zarówno tym na stadionie, jak i przed telewizorami. W tym pierwszym gronie znalazła się m.in. Iwona Lewandowska, mama "Lewego".

Polska – Chorwacja MEMY. Polacy przetestowali nerwy kibiców, szalony mecz reprezentacji Polski

Mama Lewandowskiego z kielichem na meczu Polska - Chorwacja

Pani Iwona od początku dopingowała Biało-Czerwonych, mimo że tym razem dość nietypowo nie mogła trzymać kciuków za syna od samego początku. Pozostali piłkarze od pierwszej minuty dostarczyli jednak mnóstwo emocji. Tę piłkarską huśtawkę nastrojów 65-latka przeżyła przy kielichu. Fotograf "Super Expressu" przyłapał ją na trybunach w towarzystwie mężczyzny, z którym raczyła się trunkiem łudząco podobnym do białego wina, znajdującym się przecież w ofercie dla gości na loży stadionu PGE Narodowego.

Andrzej Duda na żywo oglądał rollercoaster w meczu Polaków! Prezydent pojawił się na trybunach PGE Narodowego

Mama Lewandowskiego nie była jedyną znaną postacią na trybunach podczas wtorkowego meczu. Spotkanie na żywo oglądał m.in. prezydent Andrzej Duda, a także ministrowie sportu i spraw zagranicznych - Sławomir Nitras oraz Radosław Sikorski. Nie zabrakło też WAGs, w tym ukochanej Marcina Bułki, Marokanki Ecram Sallam. Specjalnymi gośćmi byli za to medaliści olimpijscy - mistrzyni z Paryża Aleksandra Mirosław, srebrni siatkarze z Tomaszem Fornalem na czele, czy brązowe szpadzistki. W przerwie meczu pojawili się oni na murawie i zebrali zasłużone brawa od wypełnionego po brzegi Stadionu Narodowego!

QUIZ: Rozpoznasz polskich piłkarzy? Lewandowskiego zna każdy, a resztę? 15/20 to absolutne minimum