Matty Cash

i

Autor: Cyfra Sport Matty Cash

Matty Cash zaprasza Czesława Michniewicza. Upiecze dla niego słynne ciasto

2022-02-02 16:12

Choć Matty Cash zadebiutował w reprezentacji u Paulo „Siwego Pinokia” Sousy (52 l.), to również u Czesława Michniewicza chce być ważną postacią. Zawodnik Aston Villi czeka na spotkanie z nowym selekcjonerem i zaprasza go na... sernik.

Matty Cash długo starał się o polski paszport, a kiedy już go dostał, od razu przywdział biało-czerwoną koszulkę. Dotychczas zagrał w dwóch meczach reprezentacji (z Andorą i Węgrami), ale nie zamierza na tym się zatrzymać. Już robi podchody pod nowego selekcjonera. Rzecznik reprezentacji Jakub Kwiatkowski poinformował, że Cash dopytywał go, co Michniewicz mówi na jego temat. A selekcjoner w „Kanale Sportowym” podkreślił, że obrońca znajduje się w orbicie jego zainteresowań. Na odpowiedź Matty’ego długo nie trzeba było czekać. „Czekam trenerze na wizytę. Upiekę sernik” - napisał na twitterze Cash.

Przeczytaj także: Robert Lewandowski odejdzie z Bayernu? Była gwiazda Bayernu, Paulo Sergio, nie ma wątpliwości: "Najrozsądniej by było..." [WYWIAD]

Sonda
Czy gra Matty'ego Casha w reprezentacji Polski to dobry pomysł?

Matty Cash bardzo dobrze spisuje się w Aston Villi w tym sezonie. Na tyle, że zaczynają się nim interesować kluby spoza Premier League. „The Sun” podaje, że transfer miałby wynieść ok. 30-40 mln funtów (36-48 mln euro), czyli w granicach 165-220 mln złotych. Gdyby faktycznie doszło do transakcji, byłby to najdroższy transfer z udziałem polskiego zawodnika. Do tej pory najwięcej zapłacono 35 mln euro, który w styczniu 2019 roku trafił z Genoi do AC Milan.

Zobacz też: Legendarny polski trener komentuje wybór selekcjonera, i przestrzega. "Rosjanie mogą czegoś próbować" [WYWIAD SE]

Tomaszewski MASAKRUJE Michniewicza! Zadaje mu MIAŻDŻĄCE pytania, jest OSTRO | Futbologia
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze