MEMY po Polska - Albania. Pierwsze zwycięstwo "Biało-Czerwonych"! Kibice mogą być dumni

2023-03-27 22:40

Memy po meczu Polska - Albania. Po tragicznym początku eliminacji mistrzostw Europy 2024, a dokładniej mowa o katastrofalnym występie z Czechami pojawiło się światełko w tunelu. Reprezentacja Polski bardzo odważnie wyszła na murawę na stadionie narodowym i widać było od początku spotkania pełną koncentrację i zaangażowanie. W mediach społecznościowych pojawiło się wiele memów dotyczące meczu z Albanią. Zobacz najlepsze memy po meczu Polska - Albania.

Reprezentacja Polski po pierwszych dwóch spotkaniach w eliminacjach mistrzostw Europy miała mieć na koncie 6 punktów. Stało się jednak inaczej, ponieważ podczas spotkania z Czechami, "Biało-Czerwoni" wyglądali jakby nie wyszli na murawę na pewno przez początkowe 3. minuty. Ostatecznie gospodarze zanotowali komplet punktów, a podopieczni Fernando Santosa musieli się zrehabilitować w pojedynku z Albanią. Drużyna z Robertem Lewandowskim na czele wyszła kompletnie odmieniona, rywal miał swoje szansę, jednak to Polacy byli skuteczniejsi. W 41. minucie po strzale Jakuba Kamińskiego, piłka odbiła się od słupka, a w idealnym miejscu znalazł się Karol Świderski, który zewnętrzną częścią stopy pokonał bramkarza gości.

Memy po meczu Polska - Albania. Internauci uwielbiają w taki sposób komentować spotkania

Biało-czerwoni wygrali 1:0 w meczu z Albanią i miejmy nadzieję, że to początek zwycięskiej passy podopiecznych Fernando Santosa. Internauci jak zwykle nie zawiedli i przygotowali liczne memy. Znakomicie reagowali też w mediach społecznościowych. Zebraliśmy dla was najlepsze memy i reakcje z Twittera. Zobaczycie je w galerii poniżej!