probierz na trybunach Legii

Michał Probierz błyskawicznie zabrał się do pracy! Nowy selekcjoner reprezentacji Polski nie mógł opuścić meczu Legia - Aston Villa

2023-09-21 20:18

Dopiero co Michał Probierz zastąpił Fernando Santosa i objął reprezentację Polski, a już nowy selekcjoner miał okazję do działania. Podczas 1. kolejki fazy grupowej Ligi Konferencji Europy Legia Warszawa podejmował na własnym stadionie Aston Villę i Michał Probierz nie mógł opuścić tego spotkania. Nowy selekcjoner biało-czerwonych przyglądał się nie tylko piłkarzom Legii, ale obserwował również grającego dla "The Villans" Matty'ego Casha.

Na ten dzień kibice polskich drużyn czekali z niecierpliwością. Legia Warszawa oraz Raków Częstochowa w czwartek 21 września rozpoczęły swoją przygodę w fazie grupowej europejskich pucharów. O ile mistrzowie Polski pierwszy mecz w Lidze Europie rozpoczęli od wyjazdowego spotkania z Atalantą, to drużyna z Warszawy na start rywalizacji w Lidze Konferencji Europy podejmowała przed własną publicznością Aston Villę. Tego meczu nie mogli przegapić kibice ze stolicy Polski oraz jak się okazuje, również Michał Probierz. 

Legia - Aston Villa: Michał Probierz na trybunach przy Łazienkowskiej, nowy selekcjoner od razu zabrał się do pracy

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski, który dopiero kilkadziesiąt godzin wcześniej został zaprezentowany jako następca Fernando Santosa nie zamierzał marnować czasu i już następnego dnia pojawił się na trybunach stadionu przy Łazienkowskiej, aby przyglądać się nie tylko zawodnikom grającym dla wicemistrza Polski z poprzedniego sezonu, ale również obserwować Matty'ego Casha grającego na co dzień właśnie dla "The Villans".

Sonda
Czy Michał Probierz to dobry wybór na selekcjonera reprezentacji Polski?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze