Michał Probierz

i

Autor: Cyfra Sport Michał Probierz

Krzysztof Piątek wróci do kadry?

Michał Probierz przypomni sobie o tym kadrowiczu? "To on budował jego pewność siebie"

2023-11-29 17:56

Krzysztof Piątek coraz lepiej radzi sobie w lidze tureckiej. Początek miał mizerny, ale ostatnio odżył. Czy to oznaka odbudowany polskiego napastnika? W każdym razie gracz Istanbul BB ma czas, aby w najbliższych miesiącach zapracować na powołanie do reprezentacji Polski. Czy trener Michał Probierz przypomni sobie o byłym podopiecznym?

Dostanie szansę w kadrze?

To dla niego pierwszy sezon w Turcji. Długo nie mógł się odnaleźć w nowym otoczeniu, ale ostatnio jest coraz lepiej pod względem skuteczności. W trzech meczach strzelił trzy gole. Jeśli dalej będzie mu szło tak dobrze, to być może przychylnie spojrzy na niego trener Michał Probierz i powoła do kadry na marcowe zgrupowanie, gdy będziemy walczyć o awans do finałów EURO 2024.

Kacper Tobiasz o potencjale Aston Villi. Legia znów poskromi Lwy z Birmingam w Lidze Konferencji?

Piątek jest niekonwencjonalny

Były trener kadrowicz Andrzej Bolisęga, który prowadził go przed laty w Lechii Dzierżoniów, jest pełen optymizmu. - Jestem przekonany, że powołanie do kadry przyjdzie - powiedział nam w niedawnej rozmowie. - Jest jednak warunek: Krzysiek musi potwierdzić zwyżkę formy kolejnymi golami. Każdy trener chciałby mieć takiego piłkarza jak Piątek. On jest niekonwencjonalny. W kadrze dał się poznać jako niebezpieczny i skuteczny napastnik, co potwierdzał strzelanymi golami po wejściach z ławki. Na pewno selekcjoner będzie chciał na niego postawić. Pewnie także ucieszył się z tego, że jego były podopieczny w końcu się przebudził - stwierdził i dodał: - To pod jego kierunkiem w Cracovii eksplodował jego talent. Krzysiek zawsze podkreślał, że to trener Probierz dał mu moc. Budował jego pewność siebie, budował jako piłkarza - przypomniał.

Robert Lewandowski wciąż bez błysku. Hiszpańskie media bezlitosne dla polskiej gwiazdy Barcelony, co za porównanie!

QUIZ: Rozpoznasz polskich piłkarzy? Lewandowskiego zna każdy, a resztę? 15/20 to absolutne minimum

Pytanie 1 z 20
Zaczniemy podobnie jak w piłce. Bramkarz na zdjęciu to...
Wojciech Szczęsny
Sonda
Czy Polska wygra baraże i awansuje na Euro 2024?
Jan Tomaszewski grzmi na reprezentację
Krzysztof Piątek

i

Autor: Cyfrasport Krzysztof Piątek
Najnowsze