Arkadiusz Milik, Olympique Marsylia

Autor: AP Arkadiusz Milik fetuje gola dla Olympique Marsylia

Milik z golem w KLASYKU. Sprawił sobie urodzinowy PREZENT!

2021-02-28 22:25

Arkadiusz Milik powrócił do składu Olympique Marsylia po kilkutygodniowej przerwie spowodowanej urazem uda. Reprezentant Polski w wyjściowym składzie rozpoczął hitowe starcie 27. kolejki francuskiej Ligue 1. Co więcej, obchodzący dziś 27. urodziny napastnik uczcił to zdobyciem bramki!

Polak ostatni raz pojawił się na boisku 3. lutego, kiedy to Marsylia zremisowała na wyjeździe z RC Lens 2:2. Milik zdobył wtedy swoją premierową bramkę dla klubu z Lazurowego Wybrzeża, ale już po zakończeniu spotkania zdiagnozowano u niego uraz uda, który wykluczył go z gry na blisko miesiąc.

Paulo Sousa może zarobić FORTUNĘ na reklamach. Brzęczek? Zzielenieje ze złości! | Futbologia

27-latek powrócił do drużyny dopiero na niedzielne, hitowe spotkanie przeciwko Olympique Lyon. Rywale szybko objęli prowadzenie po golu Ekambiego, ale w 44. minucie spotkania reprezentant Polski sprawił sobie wspaniały prezent urodzinowy, doprowadzając do wyrównania. Milik pewnie egzekwował rzut karny, nie dając Lopesowi najmniejszych szans na skuteczną interwencję.