Ewa Piątkowska, Robert Lewandowski

i

Autor: CyfraSport / Instagram Ewa Piątkowska, Robert Lewandowski

Brutalna ocena

Mistrzyni boksu rozjechała reprezentację Polski! Chce rozwiązania drużyny narodowej. "To tragiczny twór"

2023-03-26 17:26

Kobiecy boks w Polsce nie doczekał się wielu mistrzyń świata. Jedną z nich była Ewa Piątkowska, która w ringu przegrała tylko raz w karierze z Ewą Brodnicką (drugą z mistrzyń). Pięściarka została zaproszona do TVP Sport, gdzie brutalnie rozprawiła się z piłkarską reprezentacją Polski. - To jest tragiczny twór, który powinien zostać rozwiązany - powiedziała Ewa Piątkowska.

Występ reprezentacji Polski w eliminacjach mistrzostw Europy 2024 był szeroko komentowany przez wielu kibiców i ekspertów. Pierwszy mecz przegrany z Czechami (1:3) był tragiczny w wykonaniu naszej drużyny, która straciła dwie bramki w niespełna trzy minuty! Nikt nie miał litości dla kadry Fernando Santosa. Ostro z zespołem rozprawiła się także Ewa Piątkowska, była mistrzyni świata w boksie. Pięściarka stwierdziła, że... trzeba rozwiązać kadrę.

Joanna Jędrzejczyk wróciła z wakacji w Turcji i w pochmurnej Polsce poczuła lato. Odsłoniła brzuch w Warszawie

Ewa Piątkowska szokuje: To tragiczny twór, który powinien zostać rozwiązany

Dziennikarz TVP Sport, który prowadził program nie wierzył w to, co słyszy, ale Ewa Piątkowska nie ukrywała, że nie żartuje.

- Uważam, że reprezentacja Polski w piłce nożnej to jest jakiś tragiczny twór, który powinien zostać rozwiązany. Występy tej kadry są tragiczne. Tym bardziej, że jest to u nas sport narodowy, są pompowane ogromne pieniądze w piłkę nożną (...) Ci piłkarze reprezentacji w swoich klubach grają dobrze. W dobrych, zagranicznych klubach potrafią grać, a jak założą koszulkę z orzełkiem, to nagle zapominają... - powiedziała Ewa Piątkowska na antenie TVP Sport.

Wypowiedź Ewy Brodnickiej wzbudziła ogromne kontrowersje. Kibice i dziennikarze stawali po dwóch stronach barykady. - Brawa dla tej Pani. Powiedziała głośno i wyraźnie to co myśli wiele osób, ale nie ma odwagi tego przyznać. Wiadomo, że przesadziła z tym "rozwiązaniem", ale co do całej reszty: pełna zgoda. A samo jej hejtowanie i obrażanie jest słabe jak sprint Bielika - napisał jeden z użytkowników Twittera. - Większego populizmu nie można było strzelić? - stwierdził z kolei pan Adam.

Co myślisz o zdaniu Ewy Piątkowskiej? Zagłosuj w naszej sondzie!

Sonda
Czy Ewa Piątkowska ma rację, co do reprezentacji narodowej?

Kim jest Ewa Piątkowska?

Ewa Piątkowska to jedna z najbardziej utytułowanych polskich pięściarek. Piątkowska była mistrzynią świata organizacji WBC oraz mistrzynią Europy EBU. Stoczyła siedemnaście zawodowych pojedynków, z których wygrała aż szesnaście.

Ostatnio zadebiutowała w formule MMA na jednej z freak-fightowych gal. Na PRIME Show MMA wygrała z Anną Andrzejewską.

Memy po Czechy - Polska. Blamaż w Pradze

Artur Szpilka o walce z Mariuszem Pudzianowskim: Będę gotowy na każdą wersję Pudziana! [KOLOSEUM]
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze