Nicola Zalewski

i

Autor: Cyfra Sport Nicola Zalewski

Zalewski ma nowy tatuaż

Na plecach reprezentanta Polski pojawiło się prawdziwe dzieło sztuki. Ogromna Meduza, ten widok poraża

2023-04-18 15:39

Pomocnik Romy Nicola Zalewski (21 l.) należy do obiecujących polskich piłkarzy. Teraz mówi się nie o jego dokonaniach na boisku, lecz o nowym tatuażu. Na plecach reprezentanta Polski pojawiło się prawdziwe dzieło sztuki. Ogromna Meduza, ten widok poraża.

Odkrył go Mourinho, ufa mu Santos

W ostatnim roku Nicola Zalewski stał się znaczącym piłkarzem w Romie, gdzie postawił na niego trener Jose Mourinho. Portugalczyk dał mu szansę, a Polak go nie zawiódł. Wspólnie cieszyli się  triumfu w finale Ligi Konferencji w poprzednim sezonie. Zalewski zadomowił się także w reprezentacji Polski, z którą pojechał na mundial w Katarze. Jednak furory na mistrzostwach świata nie zrobił. Nowy selekcjoner drużyny narodowej Fernando Santos także docenia młodego gracza, którego pasją są tatuaże.

Arcydzieło na plecach kadrowicza

Zalewski w mediach społecznościowych zaprezentował nowe malowidło, które teraz zdobi jego plecy. Kadrowicz wytatułował sobie bowiem gigantyczny wizerunek mitologicznej Meduzy. Zrobił to w studio w Rzymie. - W końcu plecy Nico. Nie mogłem się doczekać, żeby wam pokazać! Dziękuję ci za te wszystkie godziny wspólnej pracy! Jesteś ostoją i wspaniałym przyjacielem - czytamy we wpisie autora tatuażu w mediach społecznościowych.

Sonda
Czy Nicola Zalewski powinien być powoływany do pierwszej reprezentacji?
PKO Ekstraklasa Raport 17.04
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze