Marina Łuczenko-Szczęsna

i

Autor: Instagram/marina_official Marina Łuczenko-Szczęsna

Na żonę Szczęsnego wylał się potworny hejt. Wystarczyło jedno wideo, skala wylanego jadu przeraża

2022-06-27 14:57

Wakacje rozpędzają się z każdym dniem. Pogoda za oknem jest wręcz wyborna i można korzystać z lata w pełnej krasie. Piłkarze reprezentacji Polski również ładują baterie w słońcu, a na rodzinny wypad zdecydował się Wojciech Szczęsny wraz z rodziną. Jego żona, Marina Łuczenko-Szczęsna opublikowała nagranie z początku wyjazdu, czym naraziła się na ogromną krytykę ze strony internautów.

Dla wielu piłkarzy w najlepszych ligach Europy był to długi i wyczerpujący sezon. W dodatku zawodnicy występujący w reprezentacjach nie mogli zbyt wcześnie udać się na urlopy, ponieważ na początku czerwca rozegrano znaczną część meczów w ramach Ligi Narodów. Doskonale wiedzą to biało-czerwoni, którzy dopiero od niedawna mogą cieszyć się z wolnego.

Tak piękna żona opiekuje się Piotrem Zielińskim na plaży. Zwinne dłonie dały ukojenie

Okropny hejt na żonę Szczęsnego. Wszystko po jednym wideo

Żona bramkarza reprezentacji Polski nie omieszkała pochwalić się pierwszymi momentami wypoczynku. Na profilu na Instagramie opublikowała nagranie z momentu wsiadania do prywatnego odrzutowca, czy jazdy kabrioletem. Choć wiele tysięcy użytkowników Instagrama polubiło post Łuczenko-Szczęsnej, pojawiło się również wiele hejtu pod adresem kobiety.

Anna Kurek nie mogła przejść obok tego obojętnie. Zobaczyła swojego męża i nie mogła uwierzyć, jej słowa mówią wszystko

Wiele komentarzy dotyczyło przede wszystkim podróży prywatnym samolotem. - Tak dbacie o planetę, na której będzie mieszkać Wasz syn przez następne lata? - brzmi jeden z wpisów internautki. - Dlaczego ludzie nie mają w sobie za grosz skromności i nie myślą o tym, ile ich prywatne samoloty czy drogie ubrania niosą krzywdy dla środowiska? Nie mogę pojąć tej bezmyślności - napisał inny użytkownik.

Nie zabrakło również nawiązań do wojny na Ukrainie. - A nie można było polecieć rejsowym w klasie business, czy jak to się tam zwie, natomiast różnicę wpłacić na pomoc Ukrainie? Ludzie, opamiętajcie się. Te wasze puste hasła o pomocy Ukrainie i "chrońmy Ziemię", a czyny świadczą niestety o próżności... - napisano. A to jedynie niektóre z hejterskich komentarzy, jakie pojawiły się pod postem.

Marina Łuczenko-Szczęsna

i

Autor: Instagram/marina_official Marina Łuczenko-Szczęsna
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze