Nad Bałtykiem grzeje sie nie mundial

i

Autor: PAPARA07

Tak piękna żona opiekuje się Piotrem Zielińskim na plaży. Zwinne dłonie dały ukojenie, niezwykła delikatność

2022-06-27 14:39

Szum morza, piekący w stopy złocisty piasek, orzeźwiające fale Bałtyku. Kiedy wielu jego kolegów piłkarzy wygrzewa się w tropikach, Piotr Zieliński (28 l.) postawił na swojski klimat i zabrał rodzinę nad polskie morze. Na plaży wygrzewał zmęczone długim sezonem kości przed zbliżającym się mundialem. Zobaczcie koniecznie galerię zdjęć z wypadu Piotra Zielińskiego na bałtycką plażę.

Piotr Zieliński na wakacjach nad Bałtykiem

Nie ma to jak letni wypad z rodziną nad morze. Zieliński wraz z żoną Laurą i synem Maksymilianem skorzystali z upalnej pogody i wyruszyli nad Bałtyk. Jak przystało na szanujących się plażowiczów, tuż po znalezieniu odpowiedniego miejsca, od razu odgrodzili się parawanem. Laura zadbała, by piłkarz reprezentacji nie spalił się na słońcu, dlatego sprawnymi ruchami posmarowała jego plecy kremem chroniącym od promieni słonecznych. W Bałtyku Zieliński czuł się jak ryba w wodzie. Pląsał, pluskał się, cieszył chwilą. Zrobił niespodziankę synkowi, którego zabrał do morza, ale cały czas bezpiecznie trzymał na dłoniach. Po całej zabawie Zieliński po prostu rozłożył się na ręczniczku, wygrzewając każdy fragment swojego wytrenowanego ciała. Zdjęcia z plażowania Zielińskiego możecie zobaczyć w poniższej GALERII.

Jest reakcja PZPN na pozew Michniewicza. Rzecznik stawia sprawę jasno, kategoryczne ucięcie spekulacji

Jan Tomaszewski niezadowolony z Piotra Zielińskiego

Zieliński jest na urlopie nie tylko po ciężkim sezonie ligowym, ale również po meczach reprezentacji Polski. Choć w meczu z Holandią strzelił gola, to i tak po całym zgrupowaniu niezadowolony był z niego legendarny bramkarz Jan Tomaszewski. - Po raz kolejny nie zdał reprezentacyjnego egzaminu. Nie wiem, dlaczego on w ogóle gra w reprezentacji. Pałętał się gdzieś obok Lewandowskiego i bezproduktywnie biegał. W ogóle w tym meczu grało dwóch zawodników z jednego klubu: wielka gwiazda Zieliński i mniejsza Mertens. I co się okazało. Ten Mertens grał przy Zielińskim profesora, a przecież podobno Zieliński jest najlepszym zawodnikiem w Napoli – stwierdził Tomaszewski.

Tomaszewski rozszarpał Zielińskiego. Było ostro, na taką ocenę zdobyłoby się niewielu

Piotr Zieliński po meczu z Holandią | Futbologia
Sonda
Czy Piotr Zieliński powinien opuścić Napoli?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze