Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Nagła decyzja Lewandowskiego. To już koniec współpracy z gigantem, sprawa odbije się szerokim echem

2022-03-07 13:39

Robert Lewandowski zakończył współpracę z chińskim producentem technologicznym, Huawei. Powodem decyzji kapitana reprezentacji Polski jest domniemane poparcie chińskiego producenta smartfonów względem agresji Rosji na terytorium Ukrainy. Informację przekazał menadżer piłkarza w krótkim oświadczeniu dla "WP. SportoweFakty".

Robert Lewandowski zerwał współpracę z chińskim koncernem Huawei. Kapitan reprezentacji Polski, który był dotychczas jedną z twarzy marki i aktywnie brał udział w jej działaniach reklamowych na całym świecie, postanowił zerwać z chińskim koncernem, gdy ten domniemanie poparł reżim Władimira Putina i jego działania zbrojne na terytorium Ukrainy. Informację w krótkim oświadczeniu przekazał menadżer piłkarza.

Skandaliczny pomysł FIFA! Zbrodnie Rosjan to dla nich nic? Mecz z Polską może się odbyć

To już koniec współpracy Lewandowskiego z Huawei. Podjął nagłą decyzję

Współpraca Lewandowskiego i chińskiego producenta smarfonów zakończyła się! Po tym, jak w mediach pojawiła się informacja,  że chińska firma wspiera Rosję w jej działaniach na terytorium Ukrainy, Lewandowski postanowił zerwać współpracę z marką i już dłużej nie będzie świadczył firmie świadczeń promocyjnych.

- Informuję, że podjęliśmy dziś decyzję o zakończeniu współpracy marketingowej między Robertem Lewandowskim a marką Huawei. Tym samym realizacja wszelkich świadczeń promocyjnych została z naszej strony wstrzymana - informuje w krótkim komunikacje menadżer Roberta Lewandowskiego, Tomasz Zawiślak dla "WP. SportoweFakty".

Piotr Żyła podsumowany przez Adama Małysza. Stanowcza opinia legendy, nie patyczkował się

Huawei odżegnuje się od wspierania Rosji. Firma mówi o kłamstwie

Po tym jak "Daily Mail" napisał, że Huawei jest zamieszany w pomoc Władimirowi Putinowi, chińska firma przedstawiła na swoich mediach społecznościowych oświadczenie, w którym mówi o fałszywości oskarżeń mediów.

- Huawei informuje, że publikacja Daily Mail na temat firmy to fake news. Zawarte w niej informacje są nieprawdziwe. - czytamy w oświadczeniu opublikowanym na mediach społecznościowych firmy.

AKTUALIZACJA: We wtorek 8 marca otrzymaliśmy oświadczenie firmy Huawei w tej sprawie.

Huawei CBG Polska żałuje zakończenia partnerstwa z Robertem Lewandowskim. Doceniamy naszą długoletnią współpracę i życzymy mu samych sukcesów w przyszłości. Huawei przypomina równocześnie, że publikacja Daily Mail to fake news – zawarte w niej informacje są nieprawdziwe.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze