Nagły zwrot akcji w sprawie transferu Kamila Grosickiego! Gdzie zagra kadrowicz?

2020-10-05 17:45 Jerzy Chwałek
Kamil Grosicki
Autor: Cyfrasport Kamil Grosicki

Nie ma okienka transferowego bez udziału Kamila Grosickiego (32 l.) w roli głównej. Jeszcze kilka godzin temu wydawało się, że reprezentant Polski opuści West Bromwich Albion i zostanie piłkarzem Olympiakosu Pireus, skąd miał trafić na wypożyczenie do Nottingham Forest. Pomóc miał w tym fakt, że właścicielem obu klubów jest grecki milioner Vaggelis Marinakis. Żródła, nawet te oficjalne z Anglii i Grecji podały nawet kwotę domniemanego transferu - 1,1 mln euro.

Kilka dni temu o rozmowach agentów Grosickiego, Pini Zahaviego i Jerzego Kopca informował na Twitterze dziennikarz Mateusz Borek. Zgodnie z planem Grosicki zjawił się na rozpoczętym dzisiaj zgrupowaniu reprezentacji Polski. "Super Expressowi" wyjaśnił swoją aktualna sytuację: - Kluby (WBA i Olympiakos) nie są dogadane i nie było żadnej konkretnej oferty. Jestem na zgrupowaniu reprezentacji i właśnie udaję się na trening. A co dalej? Na tę chwilę zostaję w West Bromwich Albion i walczę o miejsce w składzie - oznajmił piłkarz.

Kadrowicze zjechali do Sopotu. Czy wszyscy mieli maseczki? [ZDJĘCIA]

W dotychczasowych meczach Grosicki był daleko od składu. Nie wystąpił w żadnym z czterech meczów swojej drużyny w Premier League. Zagrał natomiast w jednym meczu EFL Cup przebywając na boisku przez 55.minut.

Reprezentant Polski OPUSZCZA zgrupowanie! Zastępcy selekcjonera mają problem

Najnowsze