Nagły zwrot akcji w sprawie transferu Kamila Grosickiego! Gdzie zagra kadrowicz?

2020-10-05 17:45
Kamil Grosicki
Autor: Cyfrasport Kamil Grosicki

Nie ma okienka transferowego bez udziału Kamila Grosickiego (32 l.) w roli głównej. Jeszcze kilka godzin temu wydawało się, że reprezentant Polski opuści West Bromwich Albion i zostanie piłkarzem Olympiakosu Pireus, skąd miał trafić na wypożyczenie do Nottingham Forest. Pomóc miał w tym fakt, że właścicielem obu klubów jest grecki milioner Vaggelis Marinakis. Żródła, nawet te oficjalne z Anglii i Grecji podały nawet kwotę domniemanego transferu - 1,1 mln euro.

Kilka dni temu o rozmowach agentów Grosickiego, Pini Zahaviego i Jerzego Kopca informował na Twitterze dziennikarz Mateusz Borek. Zgodnie z planem Grosicki zjawił się na rozpoczętym dzisiaj zgrupowaniu reprezentacji Polski. "Super Expressowi" wyjaśnił swoją aktualna sytuację: - Kluby (WBA i Olympiakos) nie są dogadane i nie było żadnej konkretnej oferty. Jestem na zgrupowaniu reprezentacji i właśnie udaję się na trening. A co dalej? Na tę chwilę zostaję w West Bromwich Albion i walczę o miejsce w składzie - oznajmił piłkarz.

Kadrowicze zjechali do Sopotu. Czy wszyscy mieli maseczki? [ZDJĘCIA]

W dotychczasowych meczach Grosicki był daleko od składu. Nie wystąpił w żadnym z czterech meczów swojej drużyny w Premier League. Zagrał natomiast w jednym meczu EFL Cup przebywając na boisku przez 55.minut.

Reprezentant Polski OPUSZCZA zgrupowanie! Zastępcy selekcjonera mają problem

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze