Znicz, świeczka

i

Autor: Pixabay

Potworny wypadek

Nie żyje kolega reprezentantów Polski w piłce nożnej. Miał zaledwie 25 lat

2023-01-20 11:32

Tragiczne wiadomości napłynęły zza oceanu. Zaledwie 25-letni piłkarz zginął w tragicznym wypadku. Anton Walkes nie żyje po tragicznym wypadku łodzi u wybrzeży Florydy. Walkes był klubowym kolegą reprezentantów Polski Kamila Jóźwiaka czy Karola Świderskiego. Drużyna Charlotte FC pogrążyła się w głębokiej żałobie.

Angielski piłkarz Charlotte FC Anton Walkes, klubowy kolega Kamila Jóźwiaka, Jana Sobocińskiego i Karola Świderskiego, zginął w wypadku łodzi nieopodal wybrzeży Miami. Wychowanek Tottenhamu Hotspur miał 25 lat.Lokalne władze poinformowały, że do zderzenia dwóch łodzi doszło w środę. Jedną z nich kierował Walkes, a po wypadku znaleziono go nieprzytomnego i nie udało się go uratować.

Odwołano mecz Charlotte FC. Nie żyje piłkarz

25-letni obrońca przygotowywał się do swojego drugiego sezonu w barwach Charlotte FC. Drużyna przyjechała 9 stycznia na zgrupowanie do Fort Lauderdale, gdzie w sobotę miała rozegrać sparing z St. Louis. Po śmierci piłkarza mecz odwołano. "Wszyscy w klubie są zdruzgotani po tragicznej śmierci Antona Walkesa. Był wspaniałym synem, ojcem, partnerem, kolegą z drużyny, a jego radosne podejście do życia urzekało każdego, kto go spotkał" - powiedział właściciel klubu David Tepper.

Reprezentanci Polski to piłkarze Charlotte FC

Walkes grał w Charlotte od początku sezonu 2022. Rozegrał 23 spotkania w barwach tego klubu w lidze MLS. Piłkarzami Charlotte FC są Karol Świderski, Jan Sobociński i Kamil Jóźwiak.

QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?

Pytanie 1 z 12
Zaczynamy od łatwego pytania. Kim jest ten piłkarz?
QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?
Łaszczyk za walkę z "Ferrarim" zarobi jak za 15 pojedynków w boksie.
Najnowsze