Nowa twarz w reprezentacji Polski? Sousa bliski podjęcia decyzji

2021-10-27 14:26
Paulo Sousa
Autor: Cyfra Sport Paulo Sousa

Reprezentacja Polski doczeka się nowego nazwiska? Według informacji medialnych bardzo bliski dostania szansy w kadrze jest gracz, który od kilku miesięcy jest podstawowym graczem jednego ze znanych, europejskich klubów. Czy selekcjoner doceni jego starania i da mu szansę na pojawienie się w kadrze narodowej?

Paulo Sousa postawi na nowe nazwiska w trakcie nadchodzących spotkań reprezentacji Polski? Wiele wskazuje na to, że portugalski szkoleniowiec może zaufać nowemu piłkarzowi, który od kilku miesięcy zbiera dobre recenzje za grę w jednym z europejskich klubów. 

Nie uwierzycie, czym zajmuje się córka Piotra Żyły. Justyna wszystko zdradziła, nie mogła ukryć dumy

Paulo Sousa zaufa nowemu piłkarzowi? Młody bramkarz na celowniku

Piłkarzem, który miał przykuć uwagę sztabu selekcjonera Paulo Sousy jest Kamil Grabara. Piłkarz, który ma za sobą grę w drużynach młodzieżowych Liverpoolu, a także w Huddersfield, od kilku lat buduje swoje nazwisko w lidze duńskiej. Dzięki dobrej grze w barwach Aarhus GF bramkarza zakupili działacze FC Kopenhagi, w której wychowanek Ruchu Chorzów odgrywa istotną rolę. Sousa nie przeszedł obok dobrej formy piłkarza obojętnie i ma powołać go w miejsce kontuzjowanego Bartosza Drągowskiego z Fiorentiny.  Wiele wskazuje na to, że Grabara nie będzie jedynym "nowym" piłkarzem, który dostanie szansę.

Nie uwierzycie, czym zajmowała się dziewczyna Casha. Widzowie podziwiali jej wdzięki w telewizji

Aby zobaczyć wzruszające pożegnanie Łukasza Fabiańskiego z drużyną narodową w trakcie spotkania z San Marino, przejdź do galerii poniżej.

Debiutanci na meczach z Węgrami i Andorą? Mowa o czterech piłkarzach

Oprócz Grabary wiele wskazuje na to, że swoje szanse w reprezentacji Polski mogą dostać jeszcze 3 nazwiska. Jednym z nich jest Matty Cash, który we wtorek 26 października odebrał polskie obywatelstwo. Innym pomysłem Sousy na spotkanie z Węgrami i z Andorą ma być powołanie Pawła Jaroszyńskiego z Salernitany. Najbardziej szokującą i sensacyjną wydaje się plotka o powołaniu Kamila Pestkii z Cracovii. 

Sonda
Czy reprezentacja Polski awansuje na mundial w Katarze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze