Nowe informacje o zdrowiu Milika nie napawają optymizmem! Trener Marsylii nie owijał w bawełnę, nie wygląda to dobrze

2021-02-19 22:04 ŁOLI
Andre Villas-Boas, Arkadiusz Milik
Autor: East News Andre Villas-Boas, Arkadiusz Milik

Po przeprowadzce Arkadiusza Milika z Neapolu do Marsylii, wielu kibiców napastnika polskiej kadry mogło mieć nadzieję, że będzie on mógł w końcu odbudować swoją formę i pokazać, że zasługuje na wyjazd na zbliżające się mistrzostwa Europy. Szybko jednak ich zapał przygasł po tym, jak Milik nabawił się kontuzji uda. Z tego powodu Polak opuścił już cztery spotkania i wszystko wskazuje na to, że na tym się nie skończy. Tymczasowy trener Olympique Marsylii nie miał zbyt dobrych wieści.

Rundy jesiennej Arkadiusz Milik nie będzie mógł zaliczyć do udanych. Po tym, jak Polak nie zgodził się na transfer, był zmuszony oglądać grę swoich kolegów co najwyżej z trybun stadionu. Dlatego kolejne plotki o jego przenosinach do największych zespołów w Europie rozpalały fanów reprezentanta Polski. Finalnie Milik zgodził się na przenosiny do Olympique Marsylii i wszystko wskazywało na to, że w ekipie z południa Francji odnajdzie swój rytm, dzięki czemu będzie w stanie odbudować formę i pokazać, że zasługuje na powołanie do reprezentacji biało-czerwonych na zbliżające się mistrzostwa Europy. Napastnik całkiem nieźle rozpoczął swoją przygodę w Ligue 1, strzelając bramkę już w swoim drugim meczu w lidze francuskiej. Później jednak Polak doznał kontuzji. 

CZYTAJ TAKŻE: Sekret Justyny Kowalczyk WYSZEDŁ NA JAW. Reakcja fanów była NATYCHMIASTOWA, nie jest w tym sama

Uraz uda okazał się na tyle poważny, że reprezentant Polski musiał zrobić sobie przerwę od grania, opuszczając już cztery spotkania, z PSG, Auxerre, Bordeaux oraz Niceą. Zawodnik i jego fani mogli mieć jednak nadzieję, że w kolejnym spotkaniu Polak będzie miał szasnę wbiegnięcia na boisko, jednak tymczasowy trener OM, Nasser Larguet szybko ostudził ich entuzjazm. 

Zobacz także: Jessica Ziółek zdradziła powody rozstania z Arkadiuszem Milikiem?! 

Podczas konferencji prasowej, przed pojedynkiem Marsylii z Nantes szkoleniowiec drużyny Arkadiusza Milika potwierdził, że Polak potrzebuje jeszcze trochę czasu, aby dojść do pełnej sprawności. - Na razie Milik stara się o powrót na boisko. Chciałbym, aby był na to gotowy w stu procentach pod kątem sprawności fizycznej - stwierdził przed meczem tymczasowy trener OM Nasser Larguet, cytowany przez portal dailymercato.com. 

Sprawdź: Tego jeszcze nie było! Dostawca pizzy WPAROWAŁ na stadion w środku meczu. To WIDEO stało się prawdziwym HITEM

Do tej pory Arkadiusz Milik zagrał zaledwie dwa spotkania, nie tylko w barwach Marsylii, ale ogólnie w tym sezonie. Każdy kolejny mecz, w którym Polak nie pojawia się na murawie działa na jego niekorzyść, w kontekście powołania na nadchodzące EURO. 

Najnowsze