Kamil Jóźwiak

i

Autor: Cyfra Sport Kamil Jóźwiak

O której godzinie mecz Polska - Albania? Polska - Albania el. MŚ O KTÓREJ GODZINIE MECZ? Polska - Albania GODZINA

2021-09-02 8:27

O której godzinie mecz Polska - Albania? Polska - Albania el. MŚ O KTÓREJ GODZINIE MECZ? Polska - Albania GODZINA. Reprezentacja Polski wraca do gry! W czwartek "Biało-czerwoni" podejmą w Warszawie Albanię i muszą wygrać, aby być w pełni walki o awans na mistrzostwa świata w Katarze. O której godzinie mecz Polska - Albania? GODZINA Polska - Albania.

POLSKA - ALBANIA GODZINA

Po nieudanych dla reprezentacji Polski mistrzostwach Europy, teraz "Biało-czerwoni" wracają do akcji w ramach eliminacji do mistrzostw świata. W marcu wygrali z Andorą, zremisowali z Węgrami i przegrali z Anglią. Teraz, by w dalszym ciągu zachować realne szanse awansu na mundial w Katarze, muszą zapunktować na naprawdę wysokim poziomie w starciach z Albanią, San Marino oraz ponownie Anglią. Najbardziej pożądanym rezultatem jest komplet dziewięciu punktów, jako minimum jawi się natomast siedem. W innym przypadku droga do azjatyckiego turnieju może zatorować się bezpowrotonie... Najważniejsze to wyjść na murawę PGE Narodowego w Warszawie i dać z siebie wszystko, wreszcie na oczach kibiców, którzy wracają na stadion po przerwie wywołanej pandemią.

POLSKA - ALBANIA O KTÓREJ MECZ?

Mecz Polska - Albania w ramach eliminacji do mistrzostw świata w Katarze rozpocznie się w czwartek, 2 września o godzinie 20:45 na PGE Narodowym w Warszawie.

I Memoriał Zbigniewa Ludwichowskiego w Olsztynie. Stadion sportowy w Kortowie. 31 sierpnia 2021
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze