Matty Cash

i

Autor: Cyfra Sport Matty Cash

Nie krył wściekłości!

Ojciec Casha wściekły na Tomasza Hajto. Mowa o pomówieniu, nie krył emocji, dosadne słowa

2023-03-27 15:58

Ojciec Matty'ego Casha postanowił odnieść się do zarzutów Tomasza Hajty względem swojego syna. Przypomnijmy, że były obrońca Schalke zasugerował, że defensor Aston Villi mógł symulować uraz w trakcie meczu z Czechami. Słowa byłego reprezentanta Polski doprowadziły do wściekłości tatę piłkarza, który dał wyraz swoim emocjom w mocny sposób.

Matty Cash opuścił mecz z Czechami z kontuzją, a uraz gracza Aston Villi w mocnych słowach został skomentowany przez Tomasza Hajto, który w trakcie studia na Polsacie zasugerował, że piłkarz przysymulował swój uraz. Na słowa byłego gracza Schalke zareagował ojciec piłkarza, który nie krył swoich emocji związanych z wypowiedzią eksperta telewizyjnego. Padły mocne słowa.

Tomasz Hajto zaatakował Matty'ego Casha. Ojciec piłkarza reaguje

- W ogóle nie wszedł dzisiaj w mecz. Uważam, że po zderzeniu wiedział, że będzie zmieniony i wręcz udał kontuzję - powiedział Hajto o występie Casha w trakcie meczu z Czechami.

Ojciec zawodnika Aston Villi, Stuart Cash, cytowany przez "WP. SportoweFakty" powiedział, że zarzuty względem jego syna są zupełnie niesprawiedliwe.

-  Jestem zdumiony, że ktoś może wygłaszać takie komentarze. Zwłaszcza nie znając faktów! Jako rodzina jesteśmy bardzo rozczarowani takimi słowami, szczególnie że wygłosił je ktoś, kto sam grał w piłkę - powiedział Cash senior w rozmowie z WP SportoweFakty.

Sonda
Kto wygra mecz Polska - Albania?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze