Krystian Bielik

i

Autor: Cyfra Sport Krystian Bielik

Fatalna kontuzja

Okropne sceny z udziałem reprezentanta Polski. Zdjęcie dla ludzi o mocnych nerwach, ciarki przechodzą po plecach

2023-03-12 4:48

Niektórzy zawodnicy mają ogromnego pecha do wszelkiego rodzaju urazów, które wpływają na ich długie absencje. W tym gronie znajduje się Krystian Bielik, który do niedawna leczył kontuzje, a po pierwszym spotkaniu od kilku tygodni wylądował w szpitalu. Tym razem pomocnik reprezentacji Polski został kopnięty w twarz, co spowodowało, że stracił dwa zęby. Obrazki z tego zdarzenia są porażające.

Krystian Bielik leczył już wiele poważnych urazów. Gdyby nie powtarzające się kontuzje na pewno mógłby być już w innym miejscu i mógłby potwierdzać, że ma ogromny potencjał, o którym mówiło się od dłuższego czasu. Niestety do niedawna znów musiał walczyć z problemami zdrowotnymi. Na murawie pierwszy raz od paru tygodni pojawił się w sobotnie popołudnie. Występ przeciwko Rotheram United okazał się dla niego niebywale pechowy.

Bielik stracił dwa zęby. Potworne zachowanie piłkarza rywali

Reprezentant Polski po powrocie na murawę, spędził na niej niespełna półgodziny. Było to konsekwencją brutalnego zagrania zawodnika drużyny przeciwnej, Hakeema Odoffina. Winowajca kopnął Bielika w twarz. Było to na tyle mocne, że pomocnik musiał opuścić boisko, a jak się niedługo potem okazało, stracił dwa zęby. Bielik musiał udać się do szpitala i jak przekazał dziennikarzom szkoleniowiec Birmingham, John Eustace, zawodnik nie czuł się zbyt dobrze.

W sieci pojawiły się nawet zdjęcia z momentu tego okropnego zdarzenia. Na fotografii widać, jak po kopnięciu Odoffina zęby wręcz wylatują z ust Bielika. Na razie nie wiadomo, ile potrwa przerwa reprezentanta Polski, ale trener Birmingham liczy, że nie będzie to długa pauza. - Mam nadzieję, że lekarze szybko doprowadzą Krystiana do zdrowia. W najbliższy wtorek (14.03.) czeka nas kolejny ważny mecz ligowy. A Bielik dzisiaj pokazał, że jest bardzo ważnym ogniwem w całej układance. Liczę, że będzie gotowy - powiedział trener.

PKO Ekstraklasa 2023.03.06
Najnowsze