Fernando Santos

i

Autor: Cyfrasport Fernando Santos

Bardzo złe wiadomości

Okropne wiadomości dla Fernando Santosa. Reprezentant Polski nie zagra do końca sezonu?

2023-03-16 7:21

Fernando Santos już niebawem będzie konstruował kadrę na eliminacje mistrzostw Europy, jednak dużo wskazuje na to, że nie będzie mógł skorzystać z usług jednego z kadrowiczów. Według słów trenera Brighton and Hove Albion, Roberto De Zerbiego, nie można założyć, że Jakub Moder pojawi się jeszcze w tym sezonie na boisku. Padły wyjątkowo niepokojące słowa.

Fernando Santos już niebawem podejmie decyzję względem tego, kto będzie reprezentował Polskę w eliminacjach mistrzostw Europy, jednak okazuje się, że przez bardzo długi czas nie będzie mógł skorzystać z usług Jakuba Modera. Zawodnik Brighton and Hove Albion już od bardzo długiego czasu leczy kontuzję, która wykluczyła go z udziału w mistrzostwach świata w Katarze, a także z gry w Premier League w sezonie 2022/2023. Mimo że Polak już trenuje, szkoleniowiec "Mew", Roberto De Zerbi powiedział, że nie ma żadnej gwarancji, że były gracz Lecha pojawi się na boisku jeszcze w tym sezonie. Padły mocne słowa.

Fernando Santos nie będzie mógł przez dłuższy czas skorzystać z usług Modera? Padły mocne słowa

Jak powiedział De Zerbi w rozmowie z brytyjską prasą, Moder czuje się i prezentuje coraz lepiej, ale wielką wątpliwością jest to, że pojawi się w grze jeszcze w tym sezonie.

- Rozmawiałem z nim w czwartek. Czuje się lepiej i to widać. Obserwowałem go na treningach, podczas pracy z trenerami od przygotowania fizycznego. Nie ma jednak żadnej gwarancji, że pomimo postępów zobaczymy go jeszcze w tym sezonie na boisku - powiedział trener, cytowany przez brytyjską gazetę "The Argus".

Sonda
Czy Fernando Santos awansuje z Biało-Czerwonymi do finałów EURO 2024?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze