Oświadczenie rzeczniczki Roberta Lewandowskiego po OSKARŻENIACH Kucharskiego. Stawia sprawę JASNO

2020-09-18 17:37 pff
Robert Lewandowski
Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Jak poinformował „Der Spiegel” Cezary Kucharski złożył do sądu pozew cywilny przeciwko firmie marketingowej Roberta Lewandowskiego – Lewandowski RL Management. Domaga się 39 milionów złotych odszkodowania, Lewandowski zarzuty odpiera.

Jak pisze „Der Spiegel”, Kucharski twierdzi, iż Lewandowski nieprawidłowo rozliczał się z dochodów firmy, a także finansował prywatne cele firmowymi pieniędzmi. Według Kucharskiego Lewandowski przelewał pieniądze z niemieckich kont na polskie, nie informując o tym niemieckiego fiskusa. Zarzutów jest więcej. Zdaniem Kucharskiego firna RL Manegement miała pożyczać pieniądze firmie Anny Lewandowskiej, a ta pieniędzy miała nie oddać.

MAJĄTEK Robert Lewandowskiego. ILE ZARABIA Robert Lewandowski?

Na te oskarżenia błyskawicznie zareagowała rzeczniczka Lewandowskiego Monika Bondarowicz.

"Wszelkie rozliczenia podatkowe zarówno osobiste, jak i spółek Roberta Lewandowskiego prowadzone są zawsze zgodnie z prawem. Prawidłowością rozliczeń w Niemczech zajmuje się licencjonowany, niemiecki doradca podatkowy, który dba o to, aby wszelkie wymagane dokumenty były zawsze przedstawione organom podatkowym w Niemczech, a podatek prawidłowo rozliczony i zapłacony w terminie."

Mija 10 lat od HISTORYCZNEGO wyczynu Roberta Lewandowskiego. ŁEZKA się w oku kręci | Futbologia

Dalszy ciąg oświadczenia rzeczniczki Roberta Lewandowskiego Moniki Bondarowicz.

Milioner Cezary Kucharski i jego majątek. Ile zarobił na Lewandowskim?

"Ponieważ pan Cezary Kucharski poinformował Państwa, że skierował sprawę do sądu, uprzejmie informujemy, że wszelką dokumentację księgową i podatkową przedstawimy sądowi. Pan Cezary Kucharski próbuje wymusić na Robercie Lewandowskim zapłatę nienależnych mu środków. Ustosunkowywanie się do ewentualnych zarzutów na łamach mediów traktujemy jako próbę wywierania nacisku na nas poprzez szkalowanie reputacji Roberta Lewandowskiego i tworzenie fikcyjnego wyobrażenia o sprawie co miałoby w przyszłości wpływać na postrzeganie tejże sprawy przez sąd. W tym miejscu warto ponownie przypomnieć, że der Spiegel w ramach opisu sprawy przesłał nam informację, że pozew został złożony, co według naszej wiedzy nie jest prawdą.

Cezary Kucharski oskarża Roberta Lewandowskiego. Chodzi o 39 mln złotych i loty odrzutowcem

Jeśli jednak jest założona sprawa sądowa, to wszelką dokumentację przekażemy do sądu. Prawdziwą ocenę i wnioski można wyciągnąć tylko i wyłącznie na podstawie pełnej dokumentacji i wszystkich informacji związanych z rozliczeniem. Pojedyncze wątki zaburzają prawdziwy obraz sprawy i całej sytuacji".

Robert Lewandowski zarabia ogromne pieniądze na FIKUŚNYCH TAŃCACH | Futbologia

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze