Paulo Sousa

i

Autor: Cyfrasport Paulo Sousa

Nowe doniesienia w sprawie Paulo Sousy!

Paulo Sousa będzie pracował z reprezentantem Polski? Media donoszą, jest jednym z kandydatów!

2023-01-16 7:58

Paulo Sousa wróci już niebawem do pracy? Portugalczyk, który stracił pracę w brazylijskim Flamengo, może, zdaniem włoskich mediów, wrócić do bycia trenerem już niebawem. Zdaniem jednego z dziennikarzy, prawdopodobne jest to, że szkoleniowiec będzie ponownie pracował z Polakiem, którego powoływał do kadry.

Paulo Sousa wróci do pracy trenerskiej? Po tym, jak Portugalczyk stracił posadę szkoleniowca Flamengo, zaczął być łączony z Sampdorią, Hellasem Werona, czy nawet Juventusem. Jak podaje jeden z dziennikarzy, były szkoleniowiec reprezentacji Polski może dostać posadę w Serie A, a w dodatku pracować z Polakiem, który był przez niego powoływany do kadry. 

Paulo Sousa wróci do europejskiej piłki? Może pracować z Polakiem!

Jak podaje włoski dziennikarz Gianluigi Longari, Paulo Sousa jest jednym z faworytów do poprowadzenia Salernitany. Klub, mimo sporych ambicji, jest bliski strefy spadkowej z Serie A, więc władze klubu już teraz szukają trenera, który pomógłby "Konikom Morskim" utrzymać się w elicie. Były szkoleniowiec reprezentacji Polski ma swoje doświadczenia z Serie A, gdyż przed laty prowadził Fiorentinę, a jako piłkarz występował w Juventusie, Interze Mediolan i Parmie. Jeśli pogłoska okazałaby się prawdą, to Sousa pracowałby z Krzysztofem Piątkiem, z którym pracował w kadrze "Biało-Czerwonych".

Sonda
Czy Paulo Sousa był dobrym trenerem reprezentacji Polski?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze