Paulo Sousa

i

Autor: SEBASTIAN WIELECHOWSKI / SUPER EXPRESS / EAST NEWS Paulo Sousa

Paulo Sousa przeżył drastyczne chwile. Potraktowano go bezwzględnie, po tej reakcji nie ma już wątpliwości

2022-05-23 11:54

Presja ciążąca na trenerach największych klubów jest w wielu przypadkach ogromna, zwłaszcza jeśli kibice przyzwyczajeni są do wielkich sukcesów. Przekonuje się o tym Paulo Sousa, który coraz częściej podpada fanom i osobom związanym z Flamengo. Były selekcjoner reprezentacji Polski jest mocno krytykowany za wyniki drużyny, a ostatnia reakcja kibiców była bezwzględna.

To miała być piękna przygoda dla Paulo Sousy. Portugalczyk niespodziewanie zdecydował się porzucić reprezentację Polski pod koniec ubiegłego roku, co spowodowało lawinę krytyki pod jego adresem. Nikt się bowiem nie spodziewał, że selekcjoner zachowa się w taki, a nie inny sposób, co jedynie przysporzyło reprezentacji dodatkowych problemów.

Reprezentant Polski podpisał kontrakt z Manchesterem United! Wielka chwila, spełnił jedno z marzeń

Sousa musiał to przeżyć. Trudne chwile byłego selekcjonera

Sousa zdecydował się zamienić biało-czerwoną kadrę na brazylijski zespół Flamengo. Klub z Rio de Janeiro to jeden z najpopularniejszych i najbardziej utytułowanych w Kraju Kawy. Oczekiwane związanie z przyjściem Sousy były więc spore, a presja ciążąca na Portugalczyku spora. Na razie szkoleniowiec jest mocno krytykowany.

Bartosz Kurek może być zazdrosny o żonę! Po tym zdjęciu partnerki siatkarza zrobiło się gorąco, ruszyła prawdziwa lawina

Flamengo pod jego wodzą zawodzi. Drużyna, która miała walczyć o mistrzostwo, obecnie zajmuje odległą lokatę i w siedmiu spotkaniach zgromadziła zaledwie dziewięć punktów. W ostatni weekend Flamengo przełamało niemoc i pokonało Goias 1:0 na własnym terenie. Przed meczem Sousa musiał jednak przeżyć drastyczne chwile.

QUIZ. Paulo Sousa: Ile zapamiętasz z jego kadencji?

Pytanie 1 z 11
Kogo zastąpił na stanowisku selekcjonera Paulo Sousa?

Kibice wygwizdali Sousę. Krytyka Portugalczyka nie ustaje

Kibice Flamengo licznie wypełnili stadion i podczas wyczytywania nazwiska Paulo Sousy podczas prezentacji składów nie pozostawili wątpliwości, co o nim sądzą. Na trybunach rozległo się głośne buczenie oraz gwizdy. Tym samym fani z Rio de Janeiro dali wyraz swojej niechęci do Portugalczyka. Krytykę Sousy można przeczytać również w brazylijskich mediach.

- Sousa to dziś postać bez twarzy, która porzuciła wszystko, nawet swoje pomysły. Ma na koncie liczne i kosztowne zalecenia, ale nie ma autonomii - napisano na portalu UOL. To kolejne ataki pod adresem Sousy, który ma być jedną nogą poza Flamengo. Jego przyszłość wyjaśni się zapewne w najbliższych tygodniach.

Paulo Sousa okazał się Pinokiem i siwym bajerantem. „Dezercja”! | Futbologia 2
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze