Paulo Sousa

i

Autor: Paweł Jaskółka / Super Express Paulo Sousa

Paulo Sousa wskazał wymarzonych rywali w barażach! Widać, co bardzo go boli

2021-11-22 9:56

Reprezentacja Polski o awans do mistrzostw świata będzie walczyła w marcowych barażach. Już w najbliższych dniach "Biało-czerwoni" dowiedzą się, z kim przyjdzie stoczyć im pojedynek o zameldowanie się na mundialu. Paulo Sousa wskazał swoich wymarzonych rywali, a przy tym potwierdził, co naprawdę go boli.

Z powodu porażki z Węgrami, "Biało-czerwoni" ostatecznie nie będą rozstawieni w losowaniu par barażowych o awans na mistrzostwa świata w 2022 roku. Z tego powodu mogą trafić już w pierwszym pojedynku na rywala pokroju Portugalii bądź Włoch. Możliwe jest jednak także bardziej "łagodne" losowanie - niewykluczone, że pierwszą przeszkodą Polaków w barażach będą chociażby Szkoci. A jak kwestię tego wszystkiego widzi selekcjoner Paulo Sousa?

ZOBACZ TEŻ: Marek Papszun będzie nowym trenerem Legii Warszawa? Jest odpowiedź trenera, wymowne słowa!

Portugalczyk wypowiedział się w tym temacie na antenie "TVP Sport". - Chciałbym zagrać ze Szkocją na wyjeździe oraz ze Szwecją w domu. Mówię Szwecja, ponieważ musimy się zrewanżować oraz będzie dodatkowa motywacja. Zdaję sobie sprawę, że nie będzie łatwo patrząc na wcześniejsze rezultaty. A Szkocja, ponieważ jest głośna publiczność, ich zaangażowanie jest fantastyczne. W dodatku to drużyna, z którą naprawdę możemy powalczyć o dobry wynik - skwitował Sousa.

Sonda
Czy PZPN powinien zwolnić Paulo Sousę?

Jak zatem widać, zarówno w Paulo Sousie jak i wśród jego podopiecznych jest wielka ochota do zrewanżowania się Szwedom za porażkę w mistrzostwach Europy, która ostatecznie przekresliła szanse "Biało-czerwonych" na dostanie się do fazy pucharowej. Wszystko będzie jasne już w piątek, 26 listopada. Na ten dzień bowiem w Szwajcarii zaplonowano losowanie par barażowych o awans do mistrzostw świata.

Justyna Święty-Ersetic: Bez Super Expressu byłoby nudno!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze