Marek Papszun

i

Autor: Cyfrasport Marek Papszun to najlepszy trener ubiegłego sezonu Ekstraklasy

Marek Papszun będzie nowym trenerem Legii Warszawa? Jest odpowiedź trenera, wymowne słowa!

2021-11-22 8:31

Legia Warszawa w niedzielę zanotowała siódmą porażkę z rzędu w PKO Bank Polski Ekstraklasie. Mistrzowie Polski ulegli 2:3 Górnikowi Zabrze i ich sytuacja staje się dramatyczna. Pojawiły się wieści, że już od zimy sytuację przy Łazienkowskiej ma ratować szkoleniowiec Rakowa Częstochowa, Marek Papszun. Co na to sam zainteresowany?

Końca gigantycznego kryzysu, który trawi Legię Warszawa, po prostu nie widać. W niedzielę mistrzowie Polski nie poprawili swojej sytuacji, notując kolejną już porażkę - siódmą z rzędu. Wydawało się, że teraz dojdzie do przełamania i ze Śląska wyjadą z co najmniej punktem, ale ostatecznie zabrzanie postawili na swoim w doliczonym czasie gry i zgarnęli wygraną 3:2. Warszawianie zalegają w strefie spadkowej, a ich sytuacja staje się tragiczna.

ZOBACZ TEŻ: Lukas Podolski wymierzył cios w kibiców Legii po zwycięstwie Górnika! Ogromne zamieszanie

Portal "Sportowe Fakty" w niedzielny wieczór poinformował, że Legia jest już dogadana z Markiem Papszunem względem zimowego przejęcia drużyny, ale teraz musi wypracować jeszcze porozumienie z Rakowem. Sam zainteresowany odniósł się do spekulacji na łamach "sport.pl". - Nic mi na ten temat nie wiadomo - skwitował krótko szkoleniowiec, który zbudował częstochowską drużynę do jednego z kandydatów do walki o tytuł mistrzowski.

Sonda
Czy pożegnanie się Legii z Michniewiczem to dobra decyzja?

I dodał: - Na tę chwilę jestem trenerem Rakowa i szykuję się do poniedziałkowego meczu z Cracovią. Myślę też o kolejnych spotkaniach i, co więcej, planuję także okres przygotowawczy dla drużyny, również letni. Po prostu pracuję tak, jakbym miał być w Rakowie przez kolejne lata. A co przyniesie przyszłość? Zobaczymy. Na tym etapie nic nie jest wykluczone.

W tym tygodniu Legia zagra dwa kolejne mecz - z Leicester w Lidze Europy oraz Jagiellonią w PKO BP Ekstraklasie.

Justyna Święty-Ersetic: Bez Super Expressu byłoby nudno!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze