Lukas Podolski

i

Autor: Cyfra Sport Lukas Podolski

Lukas Podolski wymierzył cios w kibiców Legii po zwycięstwie Górnika! Ogromne zamieszanie

2021-11-22 7:45

Lukasowi Podolskiemu w niedzielnym meczu Górnika Zabrze z Legią Warszawa udało się zdobyć pierwszego gola w obecnym sezonie PKO Bank Polski Ekstraklasy. Również dzęki temu drużyna ze Śląska pokonała przyjezdnych 3:2. Po zakończeniu spotkania utytułowany gracz postanowił pozostać w ofensywie, ale już względem... kibiców ze stolicy.

Na ten moment wszyscy fani Górnika czekali bardzo długo. Do tej pory wszystkie atuty transferu Podolskiego do Zabrza skupiały się wokół rzeczy pozaboiskowych. Napastnik wywołał spore pozytywne zamieszanie podpisaniem kontraktu z zabrzanami, ale nie potrafił zbytnio pomagać zespołowi na murawie. Zmieniło się to w niedzielę. Były reprezentant Niemec podwyższył wynik na 2:0, a ostatecznie ekipie ze Śląska udało się zwyciężyć 3:2 w prestiżowej potyczce.

ZOBACZ TEŻ: Trener Marek Gołębiewski o dalszej pracy w Legii. Komentuje spięcie między piłkarzami

Jakiś czas po zakończonym pojedynku "Poldi" postanowił wywołać wielkie zamieszanie w sieci. Wrócił bowiem do sytuacji sprzed dwóch tygodni, kiedy kibice Legii rozkręcając zapisy na wyjazd do Zabrza zachowali się w swoim przesłaniu niezbyt kulturalnie względem Górnika i jego fanów. Biorąc pod uwagę wygraną zabrzan, która stanowiła jednoczeście siódmą już z rzędu porażkę warszawian w PKO Bank Polski Ekstraklasie, piłkarz postanowił wytoczyć mocne działa.

Większość kibiców w komentarzach doceniło szpilkę, na jakiej wbicie kibicom Legii zdecydował się Podolski. Fani z Warszawy muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę i myśleć o przyszłości. W obecnym tygodniu ich zespół rozegra wyjazdowe starcie Ligi Europy z Leicester oraz domowy pojedynek PKO Bank Polski Ekstraklasy z Jagiellonią Białystok. Zwłaszcza w tej drugiej potyczce warszawianie poszukają przełamania katastrofalnej passy, w którą wpadli w ostatnich miesiącach.

Justyna Święty-Ersetic: Bez Super Expressu byłoby nudno!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze