Paulo Sousa

i

Autor: Cyfra Sport Paulo Sousa

Paulo Sousa zaszczepi się na koronawirusa w Polsce! Wyciekły szczegóły

2021-04-30 9:25

Wielkimi krokami zbliżają się mistrzostwa Europy. W obliczu tego turnieju z możliwości zaszczepienia się na koronawirusa COVID-19 mogą skorzystać także i reprezentanci Polski. Ale drużyna narodowa to przecież nie tylko piłkarze, ale i selekcjoner oraz jego sztab. Portugalczyk Paulo Sousa w najbliższych dniach zamierza skorzystać z możliwości zaoferowanej przez polski rząd i przyjąć dawkę preparatu.

Petersburg i Sewilla

Gdyby nie ogólnoświatowy kryzys wywołany pandemią koronawirusa, nowego mistrza Europy znalibyśmy już od niemal roku. Niestety jednak życie napisało zupełnie inny scenariusz. Poszczególne zespoły wybiegną na boiska walczyć o miano najlepszej ekipy Starego Kontynentu dopiero w czerwcu. Pośród nich także Polska. "Biało-czerwoni" niedawno poznali nowe lokalizacje swoich meczów. W Petersburgu powalczą ze Słowacją oraz Szwecją, natomiast te rosyjskie pojedynki przedzieli wizyta w gorącej Andaluzji i starcie z Hiszpanią w Sewilli.

Tyle ZARABIA Paulo Sousa!

Sousa się zaszczepi

By Polakom nie skomplikowały turnieju żadne czynniki zewnętrzne, rząd postanowił umożliwić zespołowi skorzystanie z możliwości zaszczepienia się na koronawirusa. Drużyna to jednak nie tylko polscy piłkarze, ale także portugalski selekcjoner Paulo Sousa oraz jego rodacy ze sztabu szkoleniowego. Oni również objęci są sposobnością przygotowaną przez władze kraju nad Wisłą. Jak informuje portal "Sportowe Fakty", szkoleniowiec przybędzie w majówkę ze swojej ojczyzny, aby zaszczepić się, a także obejrzeć na żywo finał Pucharu Polski pomiędzy Rakowem Częstochowa a Arką Gdynia.

Sonda
Czy reprezentację Polski stać na półfinał Euro 2020?

Baza w Polsce

W ostatnich tygodniach Sousa przebywał w Portugalii, skąd koordynował przygotowania do nadchodzących mistrzostw Europy. W piłce klubowej do rozegrania pozostały jeszcze tylko ostatnie kolejki, po których emocje będą tylko rosły. Już na przełomie maja i czerwca bowiem na scenę wyjdą reprezentacje. Najpierw rozegrają sparingi w formie ostatnich testów przed mistrzostwami Europy, później natomiast ruszą już w odpowienie destynacje, aby walczyć o dobre wyniki. Baza "Biało-czerwonych" będzie znajdowała się w Polsce.

Tomaszewski: Euro w Sewilli? Niech się martwią Hiszpanie!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze