Piotr Zieliński

i

Autor: AP PHOTO Piotr Zieliński

Piotr Zieliński w niebezpieczeństwie! Butelki poszły w ruch, skandaliczne zachowanie kibiców

2021-10-12 22:15

Mecz Albania - Polska w ramach eliminacji do mistrzostw świata ma ogromną rangę i dla jednej, i dla drugiej drużyny. Nie dziwi zatem, że gospodarze tego pojedynku mogą liczyć na gigantyczne wsparcie swoich kibiców, którzy licznie wypełnili stadion w Tiranie. Ale przy tym nie wszyscy potrafili zachować się na poziomie...

Rozstrzygają się losy awansu na mistrzostwa świata i kwestii zameldowania się w barażach o promocję na ten turniej. Polska za wszelką cenę nie może dopuścić do porażki na stadionie w Albanii, gdyż prawdopodobnie oznaczałoby to pożegnanie się z aspiracjami zameldowania się w Katarze. To samo mogą powiedzieć jednak Albańczycy, którzy od samego początku pojedynku mogli polegać na gorącym dopingu swoich kibiców. Niektórzy jednak zachowali się zdecydowanie nie na miejscu. Gdy rzut rożny dla Polski wykonywał Piotr Zieliński, w jego kierunku z trybun poleciało kilka plastikowych butelek, a zawodnik mógł poczuć się w niebezpieczeństwie, co zresztą swoim gestem zasugerował sędziemu.

Zobacz też: Gigantyczny skandal w czasie hymnu Polski. Można kipieć ze złości

Rozjemca podbiegł do linii bocznej, porozmawiał z oficjelami, którzy z kolei musieli mieć świadomość, że dalsze zachowanie tego typu może skutkować przerwaniem, a nawet przedwczesnym zakończeniem spotkania. Spiker pracujący na stadionie w Tiranie kilka razy poprosił fanów o zachowanie spokoju, a po paru chwilach pojedynek mógł być kontynuowany.

Polscy kibice zaatakowani w Albanii - ZDJĘCIA

Tomaszewski ŻĄDA ZWOLNIENIA Sousy! Podał mocny POWÓD | Futbologia
Najnowsze