Piszczek dostanie audi

2009-04-21 7:00

Nareszcie mogłem dłużej zagrać (33 minuty - przyp. red.) - cieszył się Łukasz Piszczek (24 l.) po zwycięskim meczu Herthy z Werderem (2:1). To był jego najdłuższy występ w Bundeslidze od... 31 sierpnia 2008.

Polak grał najpierw w pomocy, potem został przesunięty na prawą obronę. I harował za dwóch, jakby chciał przypomnieć Leo Beenhakkerowi, że już doszedł do formy po operacji usunięcia narośli z biodra. - Pod koniec meczu spojrzałem na zegar, bo myślałem, że już nie wytrzymam tych szaleńczych rajdów i powrotów pod własną bramkę - opowiada "Super Expressowi" Piszczek.

Chociaż w meczu rezerw Herthy strzelił 4 gole, trener Favre ciągle wystawia go z tyłu, przesuwa nawet do obrony. Piszczek przyjmuje te decyzje ze spokojem. - Od strzelania bramek są inni - godzi się.

Wygrana z Werderem sprawia, że Hertha wciąż jest na miejscu gwarantującym grę w europejskich pucharach.

- Było to wymęczone i trochę szczęśliwe zwycięstwo, ale naszym celem jest awans do pucharu UEFA. Najważniejsze, że nie zaprzepaściliśmy tej szansy - analizuje.

Jeszcze nie jest pewne, czy Hertha ostatecznie zagra w pucharach, ale jest już postanowione, że w czerwcu Piszczek… zmieni stan cywilny (wybranka ma na imię Ewa).

- Ślub odbędzie się w moich rodzinnych stronach (Goczałkowice) - wyjawia Łukasz. "Super Express" dowiedział się, że młoda para pojedzie do ślubu audi A8, którą wypożyczy Piszczkowi za niewielką opłatą jeden z głównych sponsorów klubu - firma Audi.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze