Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Odpoczynek po ciężkiej dobie

Po trudnych chwilach i wizycie z córką w szpitalu, Lewandowska użyła antystresowego preparatu. Pokazała zdjęcie

2022-09-27 9:32

Ostatnie godziny nie były łatwe dla Anny Lewandowskiej. Żona kapitana reprezentacji Polski w mediach społecznościowych ujawniła, że musiała porzucić swoje plany i wylądowała z jedną z córek w szpitalu. Na szczęście wydaje się, że wszystko jest już w porządku. Po kolejnych zdjęciach można wywnioskować, że Anna Lewandowska z pociechami wróciła już do Hiszpanii, gdzie postanowiła się odstresować.

Korzystając z okazji, że reprezentacja Polski miała zgrupowanie i Robert Lewandowski musiał przylecieć do ojczyzny, w podróż do kraju nad Wisłą udała się również jego żona, Anna wraz z córkami. W niedzielę trenerka fitness miała okazję odwiedzić swoją mamę i spędziła miłe chwile w rodzinnym towarzystwie, o czym sama napisała na Instagramie.

Anna Lewandowska przeżyła koszmar. Jej córka trafiła do szpitala, za nią ciężka doba

Anna Lewandowska przeżyła trudne chwile. Teraz postawiła na odstresowanie

- To była fajna, rodzinna niedziela. Zawsze doceniam ten czas. Bo co w dzisiejszym życiu może być ważniejsze niż rodzina i zdrowie! - napisała w opisie do fotografii, które przedstawiały chwile spędzone z córkami. Niestety, niedługo później Lewandowska musiała zmierzyć się z okolicznościami trudnymi dla każdego rodzica.

Zbigniew Boniek wprost o Robercie Lewandowskim. Padły słowa o cierpieniu, były prezes nie owijał w bawełnę

Na Instastories napisała, że wraz z jedną z córek wylądowała w szpitalu. - Jako ambasadorka programu SKS miałam dziś wspierać aktywność fizyczną dzieci na warszawskim Torwarze. Ale niestety los pokrzyżował nasze plany… To była ciężka doba. Na szczęście wracamy już do zdrowia. Zdrowia nam wszystkim życzę! - opisała całą sytuację w mediach społecznościowych.

Wiele wskazuje na to, że wszystko jest już w porządku, bo niedługo potem Lewandowska opublikowała nagranie już z Hiszpanii, co oznaczałoby, że wróciła do Katalonii. Niedawno natomiast pokazała zdjęcie z "porannej kosmetyki". Na twarzy Lewandowskiej jest różowa glinka. - Ta glinka jest genialna! Antystresowa - można przeczytać w opisie fotografii.

Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Żenujące zachowanie Krychowiaka. Zakpił z dziennikarzy po meczu z Walią. Futbologia Przemka Ofiary
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze