Polska - Finlandia

Autor: Cyfrasport Polska - Finlandia

Polska - Finlandia: Skrót meczu. Zobacz gole Grosickiego, Piątka i Milika [WIDEO]

2020-10-07 23:18

Skrót meczu Polska - Finlandia. Gole z meczu Polska - Finlandia. Biało-Czerwoni pokonali Finlandię 5:1 w towarzyskim spotkaniu, które zostało rozegrane w środę w Gdańsku. Pierwsze skrzypce grał Kamil Grosicki, który skompletował klasycznego hat-tricka. W drugiej połowie kolejne gole dołożyli Krzysztof Piątek i Arkadiusz Milik. Zobacz skrót meczu Polska - Finlandia.

Selekcjoner Jerzy Brzęczek w meczu z Finlandią dał szansę dublerom i debiutantom. W pierwszej połowie najjaśniejszym punktem jego drużyny był jednak doświadczony Kamil Grosicki. 32-latek strzelił trzy gole! Tuż po przerwie na 4:0 podwyższył Krzysztof Piątek. Rywale także zdobyli bramkę, wykorzystując błąd obrony. Konkretnie zrobił to Ilmari Niskanen. Kropkę nad "i" postawił jednak Arkadiusz Milik.

Premier Morawiecki o nowym podatku... Zapadła ostateczna decyzja!

Polska - Finlandia 5:1 (3:0)

Bramki: Grosicki 9, 18, 38, Piątek 53, Milik 87 - Niskanen 68

Polska: Bartłomiej Drągowski - Bartosz Bereszyński (62. Alan Czerwiński), Jan Bednarek, Sebastian Walukiewicz (46. Paweł Bochniewicz), Michał Karbownik - Damian Kądzior (82. Kamil Jóźwiak), Jakub Moder (61. Grzegorz Krychowiak), Karol Linetty, Arkadiusz Milik, Kamil Grosicki (62. Rafał Pietrzak) - Krzysztof Piątek (72. Mateusz Klich)

Finlandia: Jesse Joronen - Nikolai Alho, Leo Vaisanen, Juhani Ojala, Daniel O'Shaughnessy (46. Jere Uronen), Juha Pirinen (46. Robert Taylor) - Rasmus Schuller, Thomas Lam (46. Ilmari Niskanen), Joni Kauko (62. Glen Kamara) - Fredrik Jensen (82. Pyry Soiri), Joel Pohjanpalo (62. Rasmus Karjalainen)

Butelki, kieliszki i napakowany Kamil Grosicki. Tak internauci podsumowali jego występ

Kiedy następny mecz reprezentacji Polski?

Kamil Grosicki ZNISZCZYŁ SYSTEM w rocznicę swojego ślubu! A tak wyznawał miłość żonie

ZOBACZ SKRÓT MECZU POLSKA - FINLANDIA

Skrót meczu Polska - Finlandia

Autor: Polsat Sport Skrót meczu Polska - Finlandia Link: Skrót meczu Polska - Finlandia