Adrian Benedyczak

i

Autor: CyfraSport Adrian Benedyczak

Polska zmiażdżyła rywala i straciła lidera! Niepokojąca zmiana już w pierwszej połowie

2021-11-16 19:30

Cóż to jest za zgrupowanie reprezentacji Polski U-21! Po piątkowym triumfie 4:0 nad niemiecką młodzieżówką, tym razem podopieczni trenera Macieja Stolarczyka nie dali najmniejszych szans rówieśnikom z Łotwy. Na stadionie Cracovii rozbili ich 5:0 i ponownie popis dał napastnik Parmy, Adrian Benedyczak, ale musiał też opuścić murawę z powodu kontuzji.

Biorąc pod uwagę oba zwycięstwa, po sześciu kolejkach Polacy zajmują w swojej grupie kwalifikacyjnej do Euro U-21 trzecie miejsce i tracą po dwa punkty do przewodzących stawce Niemców i Izraelczyków. W spotkaniu z Łotwą na stadionie Cracovii wszystko poszło jak z płatka. Jako pierwszy trafił Adrian Benedyczak, wykorzystując rzut karny. Później jednak grę uniemożliwił mu uraz. Jego koledzy zbytnio się tym jednak nie przejęli i ostatecznie rozbili Łotwę aż 5:0. Kolejne trafienia zanotowali Łukasz Bejger, Kacper Kozłowski, a także - dwukrotnie - Kacper Śpiewak. W efekcie Polacy wygrali bardzo okazale.

ZOBACZ TEŻ: Wiemy, jak Lewandowski zareagował na porażkę z Węgrami. Na meczu skwaszona mina, a potem... Mamy zdjęcia z wylotu z Warszawy

Polska U-21 - Łotwa U-21 5:0 (3:0)

Bramki: Benedyczak 32', Bejger 45', Śpiewak 45+1', 63', Kozłowski 51'

Jan Tomaszewski bezlitośnie uderza w Lewandowskiego i Sousę. Wytacza potwornie ciężkie działa
Najnowsze