Jan Tomaszewski, Fernando Santos

i

Autor: Tomasz Radzik/SE/Cyfrasport Jan Tomaszewski, Fernando Santos

Powołania Fernando Santosa na mecze z Niemcami i Mołdawią. Jan Tomaszewski komentuje na żywo! Oglądaj live

Przed nami kolejne mecze reprezentacji Polski w tym roku. Biało-czerwoni zagrają najpierw sparing z kadrą Niemiec na Stadionie Narodowym, a następnie zmierzymy się z Mołdawią na wyjeździe w ramach eliminacji mistrzostw Europy. W specjalnym programie live powołania Fernando Santosa, które zostaną ogłoszone 30 maja, skomentują Jan Tomaszewski, Przemek Ofiara i Michał Skiba.

Fernando Santos ogłosi 30 maja powołania na mecze reprezentacji Polski z Niemcami i Mołdawią. Biało-czerwoni rozpoczną czerwcowe przygotowania do meczu o punkty eliminacji Euro od sparingu z naszymi zachodnimi sąsiadami. Będzie to okazja do pożegnania Jakuba Błaszczykowskiego.

Powołania Fernando Santosa i bieżące wydarzenia piłkarskie w specjalnym programie live skomentuje Jan Tomaszewski, który będzie gościem Przemka Ofiary. Nie zabraknie także łączeń z miejscem, gdzie powołania zostaną ogłoszone. Wysłannikiem "Super Expressu" będzie Michał Skiba.

Oglądaj na żywo powołania Fernando Santosa i komentarz Jana Tomaszewskiego na Sport.se.pl i kanale Super Express Sport na YouTube.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze