Fernando Santos na meczu w Płocku

i

Autor: PRZEMYSŁAW SZYSZKA/CYFRASPORT

Spotkanie na szczycie

Poznaliśmy tajniki spotkania Fernando Santosa z Robertem Lewandowskim. Selekcjoner pozna gwiazdę reprezentacji Polski

2023-02-12 18:30

Fernando Santos odwiedził Polskę, gdzie zaczął przygotowania do pierwszego zgrupowania z reprezentacją naszego kraju. Każdy selekcjoner narodowej drużyny spotykał się z Robertem Lewandowski. Kapitan naszej kadry będzie miał okazję przedstawić swoje spostrzeżenia na temat drużyny szkoleniowcowi. Santos spotka się z nim już niedługo. Poznaliśmy szczegóły!

Robert Lewandowski to największa gwiazda reprezentacji Polski i jedna z czołowych postaci futbolu na całym świecie. Nic dziwnego, że każdy selekcjoner narodowej drużyny liczy się z jego zdaniem. Na spotkania z naszym zawodnikiem latali przeróżni selekcjonerzy. Fernando Santos też będzie należał do tego grona. Jak poinformowała "Interia", piłkarz spotka się z następcą Czesława Michniewicza lada moment. Jakie informacje o ich spotkaniu ujawniono?

Fernando Santos najpierw oglądał polskie mecze, a później musiał się pomodlić. Nie żałował na tacę [ZDJĘCIA]

Tajniki spotkania Santosa z Lewandowskim. Poznają się twarzą w twarz

Jak informuje Sebastian Staszewski, Fernando Santos po emocjonującym weekendzie z meczami PKO BP Ekstraklasy wybierze się na spotkanie z Robertem Lewandowski. Według doniesień "Interii", ma to mieć miejsce już w poniedziałek. Selekcjoner poleci do Barcelony, by spotkać się w cztery oczy z Lewandowskim.

Z piłkarzem Barcelony będzie rozmawiał na gorąco po meczu z Villarrealem. Czy Polak błyśnie formą? Tego nie wiemy. Najprawdopodobniej jednak w stolicy Katalonii nie zagości na długo. Santos ma wracać bezpośrednio do Warszawy jeszcze tego samego wieczora.

Przełomowe wieści w sprawie Łukasza Piszczka w reprezentacji Polski! Te doniesienia dla wielu będą szokiem

QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?

Pytanie 1 z 12
Zaczynamy od łatwego pytania. Kim jest ten piłkarz?
QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze