Celia Krychowiak

i

Autor: Instagram/ celiajaunat Celia Krychowiak

Zrobiło się gorąco

Prawdziwe zdjęcie Celii Krychowiak bez stanika pojawiło się w internecie. Ojej, serce bije szybciej!

2023-06-06 16:44

Celia Krychowiak od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem w świecie mody. Żona znanego polskiego piłkarza, Grzegorza Krychowiaka, chętnie bierze udział w sesjach i projektach najbardziej wpływowych projektantów. Sama również dba o publikację odpowiednich fotografii w internecie. Tym razem zrobiło się naprawdę gorąco, gdy Celia Krychowiak opublikowała zdjęcie bez stanika w mediach społecznościowych!

Celia Krychowiak przyzwyczaiła już chyba wielu do publikacji dość odważnych ujęć w internecie. Na jej instagramowym profilu aż roi się od fotografii, na których prezentuje się w skąpym bikini lub prezentuje wyrzeźbiony dzięki ciężkim treningom brzuch. Tym razem jednak poszła o krok dalej. Od jakiegoś czasu wraz z mężem, znanym piłkarzem Grzegorzem Krychowiakiem, modelka mieszka w Arabii Saudyjskiej, gdzie może korzystać z nielimitowanego słońca. Wpadła więc na pomysł, by rozłożyć się w tych okolicznościach przyrody i zaprezentować niezwykle odważne zdjęcie. Na fotografii jest bowiem bez stanika i w bardzo skromnych stringach. Nie trudno było się domyślić, że taka fotografia bardzo szybko rozpali media społecznościowe i tak też się stało.

Ewa Brodnicka pokazała piersi w obcisłym staniku i się zaczęło... Zrobiło się gorąco, po tym zdjęciu internauci oszaleli

Celia Krychowiak bez stanika

Celia Krychowiak doskonale wie, jakie zdjęcia są najlepsze w karierze modelki. Od lat jest przecież rozpoznawalna na całym świecie dzięki udziałowi w sesjach, o jakich przeciętne panie wykonujące ten zawód mogą tylko pomarzyć. Dlatego też musiała od razu wiedzieć, że taka fotka spotka się z wieloma reakcjami. Sama nie chciała dodawać zbyt wielu słów do tych obrazów.

Katarzyna Skowrońska dostała ważną wiadomość i natychmiast się nią podzieliła. Te kilka słów może odmienić czyjeś życie

Lawina komentarzy po odważnym zdjęciu Celii

Szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy pod tym odważnym zdjęciem i innymi, jakie modelka zamieściła w sieci. "Ahhh! Boskie ciało!", "Jesteś piękna", "Gorąco!", "Wow!" - takie powtarzały się najczęściej. Równie często pojawiały się wpisy złożone wyłącznie z emotikon - serduszek, płomieni i buziaków.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze