Grzegorz Krychowiak

i

Autor: Marcin Gadomski/Super Express Grzegorz Krychowiak

Krychowiak pokazał wiadomość

Prywatna korespondencja Krychowiaka ujrzała światło dzienne. Nazwano go Bogiem, a potem... zadano bolesny cios

2022-08-23 18:03

Grzegorz Krychowiak jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych i nierzadko jego wpisy oraz komentarze robią prawdziwą furorę. Podobnie jest tym razem, gdy na swoim profilu na Twitterze udostępnił jedną z prywatnych wiadomości od kibica. Zarówno jej treść, jak i dodany do niej komentarz od samego Krychowiaka wywołała masę reakcję.

W ostatnich miesiącach sporo dyskutowano na temat przyszłości Grzegorza Krychowiaka. Polski pomocnik próbował za wszelką cenę opuścić FK Krasnodar, bowiem nie chciał grać w klubie z państwa, które prowadzi wojnę przeciwko Ukrainie. Krychowiak najpierw udał się na wypożyczenie do AEK-u Ateny, a teraz na tych samych zasadach występuje w suadyjskim Al-Shabab. To, co się nie zmieniło, to podejście Grzegorza Krychowiaka do mediów społecznościowych, gdzie wciąż potrafi zaskoczyć.

Wisła Płock wyciągnie konsekwencje wobec Rafała Wolskiego! Gwiazdor Ekstraklasy poniesie karę za jazdę pod wpływem alkoholu

Tyle Robert Lewandowski zarabia w Barcelonie. Nie jest najbogatszy!

Grzegorz Krychowiak pokazał prywatną wiadomość. „Spieszmy się kochać”

Krychowiak nie raz brał udział w różnych internetowych dyskusjach. Okazuje się, że wiele ciekawych treści można znaleźć także w prywatnych wiadomościach. Jedną z nich Krychowiak podzielił się na Twitterze. Jeden z kibiców napisał polskiemu pomocnikowi 25 czerwca 2016 roku (czyli w dniu meczu Polska – Szwajcaria na EURO 2016) „Jesteś moim Bogiem” ale już w maju 2017 napisał, że „żartował”. Grzegorz Krychowiak postanowił skomentować to w swoim stylu i napisał w żartobliwym tonie „Spieszmy się kochać wyznawców, tak szybko odchodzą”.

Tajemniczy wpis Łukasza Podolskiego przykuł uwagę fanów! Na tę chwilę kibice Górnika Zabrze czekają od dawna, szykuje się przełom

Najnowsze